Dark Elf - přehled ras

Enti Kol za den:  5 Startovní peníze a mana:  5000   0 Limit kouzel:  26
Enti
Enti

Enti

Prastarý lesní národ, ani dobrý ani zlý. Jsou to obrovití pastýři stromů, pomalí, ale strašlivě silní bojovníci se záhadnou magií. Jsou unikátní v tom, že neplatí vojákům žádný žold. Výborně obsazují země. V pozdní části věku postupně ztrácejí vinou nejnižšího počtu herních kol ze všech ras.

Bonus rasy: do armády lze naverbovat až 90% obyvatel. Stroj času a Brána času jsou levnější o 30% a málokolové rasy (do 7 kol) v alianci mají na tyto budovy slevu 10% za každého Enta. Součet alianční slevy je max. 30%. Stavba Magický hájek snižuje v dané zemi účinek zlých přírodních kouzel na polovinu.

  • Výhody rasy: nejsilnější jednotky se skvělým útokem, vojákům se neplatí žold, Nápoj lásky
  • Nevýhody: nejnižší počet kol, nejnižší počet kouzel, slabá ekonomika, postupně ztrácejí na ostatní
  • Obtížnost hraní: střední

  Nápoj lásky

Speciální kouzlo rasy Enti. V zemi se jednorázově narodí +10 obyvatel (jsou-li volné domy). Seslat jde jen 1x na jednu zemi. Platí na Barbary, Elfy, Enty, Mágy, Temné Elfy a Trpaslíky.

  Magický háj

Tuto stavbu mohou stavět pouze Enti. Zvýší magickou obranu země před negativními kouzly o +10, na pozitivní (žlutá) kouzla nemá vliv. Kouzla Blesk, Bouře, Krupobití, Zemětřesení a Uragán mají na Enty poloviční účinek.

Dubodub   (obranná jednotka) Listovlas   (útočná jednotka) Vrbák   (magická jednotka)
Dubodub Cena20  0 Listovlas Cena100  0 Vrbák Cena200  0
Útok4Útok8Útok3
Obrana6Obrana8Obrana6
Žold0Žold0Žold0
Průvodce ras a jak dobýt zemi      Přehled všech kouzel      Přehled všech staveb      Přehled staveb, které se zobrazují na mapě