Pozorovatel 2Bm - jsi přihlášen, liga 2Bm, herní den 9

Svrhnutí Dark Elfa: cílem této ligy je v sedmi zemích postavit sedm největších magických věží, poté založit kult a vyzvat ostatní vládce, aby ho podpořili. Má-li kult podporu 65 zemí, otevře se vojsku cesta do země Dark Elfa a silnější zvítězí...

Odměňování hráčů

V této lize se hraje o 22,5
Vítěz získá odměnu: 6,8
Hráči si rozdělí za země: 15,7

Dnešní cena za 1 zem: 0,092
Cena všech tvých zemí: 0
Vstup do hry
Komentáře k lize 2Bm

21. 8. 2019 20:07

Jak jsem predpovedel vyrovnany souboj dvou alianci z dvou silnych klanu opet dominuje 2Bm, tedy ligu, kterou jste si prave naklikli.

Klan Lamky reprezentujici v alianci Lamky 2Bm ve ctyrech maji situaci kousek v koute. I kdyz porad nestratili clena a Uramax v roli barbara neustale zneprijemnuje svou existenci zivot svym nepratelum. Mezitim se velitel Đead Master rozrusta do neprijemnych rozmeru, hlavne s jeho skusenostmi v kuzi skretu. Porad ma dostatek mista kam rust a dobre postavene hranice mu vydrzi dlouhou zimu na fronte.

Jejich opozici, klan Strength and Honor v cele s Mahdim, alianci Síla a Čest. Dva vedouci clenove, prvni v statistikach s 35 a 33 zememi maji rozbehnuto. Clovek v rohu s podobne dobrym zazemim jako ĐM, druhym je skurut Nightgarm, ktery ma temer vsude na hranici v divokem boji nebo tesne pred nim - kdy ani on ani jeho souper, v tomto priklade mam na mysli ĐM - nechteji prolomit "no man's land".

Zgegnesh

Znáte sesterskou hru Dark Elfa - Pána Hradu?   
Již 10 let běží moje druhá hra, které věnuji hodně času. Je to budovatelská a RPG webová hra, kde se nehraje na herní kola, ale bojuje se v reálném čase. Herní věk trvá 80-100 dní, a cvičíte si svého hrdinu (válečník/válečnice, čaroděj, elfka).

Zde je hezké motivační video slavného klanu Slzy Chaosu, kde je zrychlená ukázka bitev a dobývání hradů.

Pokud chcete, zkuste ji a napište mi na Lord Pletron.


Odkaz na hru: www.PanHradu.cz

 1. Ano, hru jsem viděl a zkoušel

  Hlasů: 115 (62%)
 2. Ano, o hře vím, ale nezkoušel jsem ji

  Hlasů: 60 (32%)
 3. Ne, o hře nevím

  Hlasů: 6 (3%)
 4. Ne, o hře nevím, zkusím

  Hlasů: 3 (1%)
Hlasovalo hráčů: 184