Nejste přihlášen do hry! Pokud jste zde poprvé, je nutné se zaregistrovat. Placené služby ve hře - nákup

  Placené služby ve hře - nákup 

Každý vládce (hráč) ve světě Dark Elfa má svůj měšec do kterého střádá mince, jmenují se DE-kredity. Ty mu zůstávají narozdíl od zlatých a many i po skončení ligy. Za DE-kredity si vládce na této stránce může koupit některou z nabízených služeb a tím pomoci své říši či zvýšit svou prestiž. Za DE-kredity lze například koupit zlaté, manu, vlastní vlajku, fotku či mnoho jiných zajímavých služeb. Vládci si mohou DE-kredity libovolně převádět, uplácet se jimi a tím ovlivňovat herní politiku. DE-kredity se všem hráčům rozdávají na konci věku ligy podle počtu zemí které dobyli a vítěz získá navíc extra odměnu. Hraje-li hráč za více vládců v různých ligách, každý z těchto vládců má samostatný účet a objednané služby platí pro každého zvlášť.

Nemáte dostatek DE-kreditů na vysněnou službu a nechce se vám čekat až si je vybojujete? Pak můžete DE-kredity získat jednoduchým způsobem také za peníze a tím zároveň podpoříte vývoj hry.

 
Tvůj vládce vlastní DE-kreditů: 
 
Kupování herních DE-kreditů za peníze: zde
Přehled koupených služeb a historie účtu: zde
Převod DE-kreditů jinému vládci: zde
Přehled zakázaných služeb pro jednotlivé ligy: zde
Získávání odměn za přivedení nových hráčů: zde nebo pozvánek
Získávání DE-kreditů za reklamu: zde
Získávání DE-kreditů za klikání na bannery: zde
 

(Pokud není služba ve výběru, znamená to, že máte málo DE-kreditů, nebo je služba pro vaši ligu zakázaná nebo ji již máte koupenou.)


  Služba Cena Popis
Speciální kouzla pro rasy 0 Tento pentagram ti umožní sesílat speciální kouzla po dobu jednoho roku, za každou rasu jedno jedinečné kouzlo. Tato služba se aktivuje zdarma, pokud jsi si zakoupil DE-kredity během posledních 12 měsíců.
Pomoc rytíře0,5 Potulný rytíř se za malý poplatek přidá ke tvému vojenskému útoku a zvedne jeho finální sílu o 10%. Platnost služby je jeden den a lze ji použít pouze 1x. Dobře zvaž odeslání útoku s Rytířem, protože v případě jeho zrušení je Rytíř ztracen!
Dřevěný klíč0,5 Majitel tohoto nejlevnějšího klíče může odemknout bránu vedoucí do nových končin - může se zaregistrovat do zamčené ligy. Platnost je půl roku. Klíč lze použít pouze 1x!
Výcvik pro hrdinu1 Výcvik pro libovolného tvého hrdinu ti nabízí velmistr řádu Moudrých hlav. Pokud hrdina nasbíral dostatek zkušeností, použitím výcviku mu zvýšíš level(y) dle tvého určení.
Železný klíč1 Majitel tohoto levného klíče může odemknout bránu vedoucí do nových končin - může se zaregistrovat do zamčené ligy. Platnost je půl roku. Klíč lze použít pouze 1x!
Kouzelná vlajka1 Toto kouzlo ti umožní měnit svou vlajku za jinou ze základní nabídky vlajek, i když je vlajka již obsazena jiným vládcem. Měnit můžeš libovolně po dobu jednoho měsíce.
400 zlatých za svitky2 Obchodník říká, že za tuto provizi prodá některé tvé staré magické svitky a ty za ně dostaneš 400 zlatých. Službu můžeš využít jen jednou za 24 hodin.
Opětovná registrace2 Bohové ti povolí druhou registraci do ligy, pokud jsi se již jednou v daný den zaregistroval. (Normálně se lze registrovat jedním vládcem pouze 1x denně.)
Hromadné kupování staveb a mágů3 Po dobu třech měsíců můžeš hromadně kupovat a prodávat stavby a verbovat mágy dle magické obrany zemí. Tato služba ti velice urychlí hraní.
Vylepšené sesílání kouzel3 Po dobu tří měsíců máš vylepšené sesílání kouzel. V seznamu zemí si zaškrtáním určíš země, které chceš kouzlit. V centrále jsou zvýrazněné země ovlivněné kouzly. U každé země vidíš kdo z aliance na ni kouzlí, vliv kouzel v aliančních zemích a mnohé další...
Bronzový klíč3 Majitel tohoto obyčejného klíče může odemknout bránu vedoucí do nových končin - může se zaregistrovat do zamčené ligy. Platnost je půl roku. Klíč lze použít pouze 1x!
Portálová brána4 Toto mocné kouzlo je zapovězeno všem, ale říká se, že samotný Dark Elf ho ovládá a za úplatek otevře siločáry portálů a přenese tě do tebou zvolené neobsazené země na začátku věku. Trhlina je však otevřena jen 24 hodin.
Najmutí hrdiny4 Najmutí slavného hrdiny, který bude na věčné časy (až do své smrti, zajetí či přenechání jinému vládci) věrně sloužit a bojovat za svého pána. (Použít hrdinu lze až od nového věku, při registaci do ligy.)
100 many z Města nekromantů5 Nekromanti ti za úplatu předají 100 duší zemřelých otroků, ze kterých získáš 100 many. Město nekromantů však není schopno zamordovat tolik nebožáků častěji než jednou za dva dny.
Malé Kouzlo času5 Za poplatek na tebe sešle samotný Dark Elf kouzlo, které zpomalí tok času pro tento den a tím získáš dnes jedno herní kolo navíc. Dark Elf však jakékoliv další Kouzlo času nesešle vícekrát po tuto dobu.
Zlatý prut v ceně 1000 zlatých5 Cechmistr ze země Sídlo alchymistů nabízí výměnu zlatého prutu v ceně 1000 zlatých. Další prut je schopen vyrobit za dva dny.
Stříbrný klíč6 Majitel tohoto cenného klíče může odemknout bránu vedoucí do nových končin - může se zaregistrovat do zamčené ligy. Platnost je půl roku. Klíč lze použít pouze 1x!
Malíř (fotka)6 Do tvých služeb se hlásí slavný malíř. Všechny zprávy budou doplněny o tvůj portrét a pod ním budou uvedeny tvá slavná vyznamenání. Dohoda platí půl roku. (V menu Nastavení si můžeš nahrát svou fotku na server.)
Kouzelná hůl7 Za poplatek ti zapůjčí zaklínač z Prokleté věže kouzelnou hůl, síla každého kouzla seslaného tebou se zvýší o 30% (hůl zvedá sílu jako jedna z magických věží). Vrátit ji musíš za 30 dnů.
Pomoc mága8 Za poplatek ti pomůže mág z Železné věže se sesíláním kouzel, díky němu se ti zvedne maximální počet seslaných kouzel o 30 za den. Pomoc trvá 30 dnů.
Střední Kouzlo času8 Za poplatek na tebe sešle samotný Dark Elf kouzlo, které zpomalí tok času pro tento den a tím získáš dnes dvě herní kola navíc. Dark Elf však jakékoliv další Kouzlo času nesešle vícekrát po tuto dobu.
Měšec 2000 zlatých10 Banda skřetů ukradla trpaslíkům z Dol el Zint 2000 zlatých. Měšec vymění za tento poplatek. Maximálně však jeden měšec za tři dny, častěji se krást neodváží.
200 many z Mramorové věže10 Velmistr z Mramorové věže souhlasí se zasláním 200 many za poplatek. Maximálně však jedenkrát za tři dny.
Klíč do arény12 Správce ti za tučný poplatek prodá klíč od arény. Vstup do arény s protivníkem co nejrychleji, neboť ji můžou jiní vládci obsadit! Platnost je půl roku. Klíč lze použít pouze 1x!
Speciální kouzla pro rasy12 Tento pentagram ti umožní sesílat speciální kouzla po dobu jednoho roku, za každou rasu jedno jedinečné kouzlo. Tato služba se aktivuje zdarma, pokud jsi si zakoupil DE-kredity během posledních 12 měsíců.
Vlastní vlajka16 Do tvých služeb se hlásí věhlasný vlajkonoš, který nechá zhotovit vlajku dle tvého přání a vyvěsí ji ve všech tvých zemí. Dohoda platí půl roku. (V menu Nastavení si můžeš nahrát svou vlajku na server.)
Můj Klan30 Umožňuje založit vlastní klan a velet mu. Klan narozdíl od aliance zůstává zakladateli nastálo. Pokud členové klanu zvítězí, získává body i klan. Klan má vlastní fórum, erb, statistiky a zakladatel může vyznamenávat své členy.
Velké Kouzlo času50 Za poplatek na tebe sešle samotný Dark Elf silné kouzlo, které zpomalí tok času po dobu jednoho měsíce a tím získáš každý den jedno herní kolo navíc. Dark Elf však jakékoliv další Kouzlo času nesešle vícekrát po tuto dobu (bojí se, že bys byl moc silný).