Pozorovatel 2B - jsi přihlášen, liga 2B, herní den 22

Svrhnutí Dark Elfa: cílem této ligy je v sedmi zemích postavit sedm největších magických věží, poté založit kult a vyzvat ostatní vládce, aby ho podpořili. Má-li kult podporu 151 zemí, otevře se vojsku cesta do země Dark Elfa a silnější zvítězí...

Odměňování hráčů

V této lize se hraje o 36,9
Vítěz získá odměnu: 11,1
Hráči si rozdělí za země: 25,8

Dnešní cena za 1 zem: 0,06
Cena všech tvých zemí: 0
Vstup do hry
Komentáře k lize 2B

29. 3. 2020 15:52

22 prepocet

A mame tu koniec! KL sa podarilo obhajit vyhru z minuleho veku a prekuzlila DE silou SK 2327. Zatvaral velitel aliancie Gellert Grindelwald so svojim jednorozcom Cruel Nightmare. Pozeram ze sa mu podarilo uz aj vykradnut draciu kryptu v zemi DE takze si z ligy za vyhru odnasa celkom pekne expiky.
Verim ze KL pride na obhajobu aj dalsi vek a pokusia za ziskat v poradi uz tretiu vyhru.
V lige rozdam hodnotne ceny a spravim opet sutaz o 2x2000 expo na hera takze sa urcite oplati prist :) . V den logovania potrebne informacie o sutazi najdete v komente tak urcite citajte este pred logom do ligy.

Vidime sa uz zajtra! Vsetci ste vitany *f*

27. 3. 2020 12:47

20 prepocet

Pocasie poslednych par prepoctov neposluchalo a spomalovalo hracov fo farmeni ale uz sa to umudruje hlavne cena domov a prijem many co dost pomoze KL v zatvarani.

Ang3l hra vyzliekanu s poslom Kapitán Pivrnec 3 ked mu zakazdym komplet zhodi magicke veze. Dvojkovy posol vie byt nepriemny o com sa Ang3l presvietca kazdy prepocet. Aj napriek tomu ze posol ma extra prijmy a cheatuje kde sa da moc chytry nieje pretoze magicky nici Ang3l najsilnejsieho hraca v lige pritom zatvarat bude Gellert Grindelwald.
Takze ak ent Ang3l bude pokracovat a stavat magicke veze nech ma posol zabavku bude na seba stale uputavat pozornost zatial co magicke veze Gellert Grindelwald budu ochranene pred zhodenim.

Gellert Grindelwald ma uz postaveny kult s krasnou podporou 314 zemi . Takze cakame iba na SK

Vsetkym prajem uspesny prepocet *u*Znáte sesterskou hru Dark Elfa - Pána Hradu?   
Již 10 let běží moje druhá hra, které věnuji hodně času. Je to budovatelská a RPG webová hra, kde se nehraje na herní kola, ale bojuje se v reálném čase. Herní věk trvá 80-100 dní, a cvičíte si svého hrdinu (válečník/válečnice, čaroděj, elfka).

Zde je hezké motivační video slavného klanu Slzy Chaosu, kde je zrychlená ukázka bitev a dobývání hradů.

Pokud chcete, zkuste ji a napište mi na Lord Pletron.


Odkaz na hru: www.PanHradu.cz

 1. Ano, hru jsem viděl a zkoušel

  Hlasů: 169 (60%)
 2. Ano, o hře vím, ale nezkoušel jsem ji

  Hlasů: 91 (32%)
 3. Ne, o hře nevím

  Hlasů: 15 (5%)
 4. Ne, o hře nevím, zkusím

  Hlasů: 6 (2%)
Hlasovalo hráčů: 281