Pozorovatel 1 - jsi přihlášen, liga 1, herní den 3

Svrhnutí Dark Elfa: cílem této ligy je v sedmi zemích postavit sedm největších magických věží, poté založit kult a vyzvat ostatní vládce, aby ho podpořili. Má-li kult podporu 151 zemí, otevře se vojsku cesta do země Dark Elfa a silnější zvítězí...

Odměňování hráčů

V této lize se hraje o 54
Vítěz získá odměnu: 16,2
Hráči si rozdělí za země: 37,8

Dnešní cena za 1 zem: 0,266
Cena všech tvých zemí: 0
Vstup do hry
Komentáře k lize 1

5. 12. 2019 19:30

Krásný dobrý čtvrteční večer,
máme tady další věk v 1. nejelitnější lize, ba dokonce už běží 2. den. Minulý věk vyhráli Hašišáci a při pohledu na mapu vidíme, že opět zde logli a opět chtějí vyhrát, tentokrát s názvem aliance "Svobodu Aashishe B." Kdo to jenom asi je?    Možná vězeň darkelfa, možná jméno duše, kterou darkelf nechce pustit z hrnečku na dně svého rybníka, možná někdo z reálného světa?    Těžko říct. Ono různý věci slyšíme v médiích a člověk, co to na vlastní oči neviděl, nemůže si být 100% jist, co tamti nebo ti píší a točí a kde ta pravda vlastně je?   

Jakoby udeřil hrom turnaje či Vánoc, oproti minulým věkům, kdy logovalo kolem 40ti+ hráčů, jich mnoho ubylo (pouze 19). A vládcové potichoučku vyčkávají, zda založí nějakou druhou alianci. Kdo to udělá, zřejmě dostane hned přes prstíky od Hašišáků, kteří tuto nestoudnost budou brát jako projev nepřátelství, vztyčí svá magická náčiní a začnou přednostně směřovat negativní energii směrem k "jinopaktníkům". Tak kdo bude ten odvážlivec, co se chopí sekery, polije se antičáryhmotou a vyzve ostatní, aby zpacifikovali trikolóru?   

Znáte sesterskou hru Dark Elfa - Pána Hradu?   
Již 10 let běží moje druhá hra, které věnuji hodně času. Je to budovatelská a RPG webová hra, kde se nehraje na herní kola, ale bojuje se v reálném čase. Herní věk trvá 80-100 dní, a cvičíte si svého hrdinu (válečník/válečnice, čaroděj, elfka).

Zde je hezké motivační video slavného klanu Slzy Chaosu, kde je zrychlená ukázka bitev a dobývání hradů.

Pokud chcete, zkuste ji a napište mi na Lord Pletron.


Odkaz na hru: www.PanHradu.cz

 1. Ano, hru jsem viděl a zkoušel

  Hlasů: 137 (59%)
 2. Ano, o hře vím, ale nezkoušel jsem ji

  Hlasů: 79 (34%)
 3. Ne, o hře nevím

  Hlasů: 8 (3%)
 4. Ne, o hře nevím, zkusím

  Hlasů: 5 (2%)
Hlasovalo hráčů: 229