Pozorovatel ZZ1 - jsi přihlášen, liga ZZ1 , herní den 8

Alianční deathmatch: cílem této ligy je porazit ostatní aliance, zvítězí ta aliance, která poslední zůstane na mapě. Zvláštností této ligy je to, že hráč začíná se třemi zeměmi! K registraci do této ligy je nutno koupit klíč.

Odměňování hráčů

V této lize se hraje o 0
Vítěz získá odměnu: 0
Hráči si rozdělí za země: 0

Dnešní cena za 1 zem: 0
Cena všech tvých zemí: 0
Vstup do hry
Komentáře k lize ZZ1

30. 11. 2021 10:20

Den 3.

Dnešním dnem padá ochranný štít, takže je možno očekávat první střety hráčů s posly. Počasí není nejhorší. Rosnička hlásí 100/60/80 a díky inflaci bude růst cena nemovitostí a zároveň i příjmy. Magii zatím nemají ani poslové, takže nějaký větší útok bych neočekával. I když možná takový Sir Randál s hrdinou s bonusem na temné elfy by mohl ze země Jezero rusalek něco vymyslet. Každopádně poslové mají třetí den obranné vozy a vojenské, takže pozor na pokusné útoky o síle 200-300. Nemají moc šancí projít.

A co dělá Đarion? Zvolil variantu rozjezdu s cechem války a jedinou sýpkou, takže teď má 24 kol a už si to míří k poslovi se jménem Tamarlach 1. Bohužel s ním zatím nesousedí. Riskovat s hrdinou střet v neutrálce nemá smysl, takže patrně počká, až posel obsadí Skřetí stezku a pak udeří.

*-* Soutěž *-*
Vážení a milí, tento věk dáme soutěž o největšího poslobijce. Cíl je jednoduchý, byť cesta složitá. Nejprve začneme motivačně a to cenou pro vítěze. Ten získá rovné 2 *-* . A jak vyhrát? „Chyťte je, svažte je, mučte je, bijte je...“ Vítězem se stane hráč z ZZ1 ligy, který získá největší počet bodů. Když se v hlášení ukáže, že jste dobili poslední zemi nějakého posla, tak to z nicku v lize napište na ligové fórum. Vítězem se překvapivě nestává hráč s nejvíce zářezy, ale s největším počtem bodů. Za smazání každého posla získáte určitý počet bodů podle jeho kategorie, který se vydělí dnem v hlášení, kdy ho smažete. Za posla první kategorie, kterého jsem zde ještě neviděl, získáte 20 bodů. Za posla druhé kategorie 10. Za posla třetí kategorie 5. Za posla čtvrté kategorie 3 body. A za posla páté kategorie 1 bod.
Proč to dělat jednoduše, když to jde složitě, že? Na vysvětlení uvedu modelový příklad. Osmý den smažete posla čtvrté kategorie a třináctý posla druhé kategorie. Obě tyto informace napíšete na ligové fórum a tím získáváte 1,14 bodů (3/8 + 10/13). Naopak Váš kolega smaže dva posly třetí kategorie desátý den a tím získá 1 bod (5/10 + 5/10). V tomto případě by se tedy vítězem stal hráč s 1,14 body.


S pozdravem Antarus