Pozorovatel S1 - jsi přihlášen, liga S1 , herní den 1

Deathmatch týmů (ras): tvůj tým musí porazit všechny ostatní týmy. Na mapě nesmí zůstat žádná zem obsazená cizím týmem. Všichni hráči vítězného týmu budou zapsány do Síně Slávy.

Odměňování hráčů

V této lize se hraje o 34,2
Vítěz získá odměnu: 0
Hráči si rozdělí za země: 34,2

Dnešní cena za 1 zem: 0,417
Cena všech tvých zemí: 0
Vstup do hry
Komentáře k lize S1

15. 1. 2021 22:40

Liga S1: Otroci proti Pánům magie, krok za krokem s Devilem a Bomim
-------------------------------------------------------------------

Devil:
______________________________________________

Zdravíme všechny, kteří zavítali do ligy S1, ať už jako hráči, či jako diváci. Já jsem Devil a budu vás ligou provázet jako zástupce té jediné, neotřesitelné síly, kterou je v lize hodno jmenovat – Otroků magie. Ale abych zmínil i nicotné existence, bude se mnou ve studiu i jeden veterán DE komentuBomi! Prosím, přivítejte Bomiho, dlouho se v lize neohřeje, tak ať má radost alespoň na začátku.
Bomi, kolego, i já tě zdravím a mám na tebe zcela zásadní otázku. Jak se cítíš po dlouhé době v roli komentátora a zároveň hráče, který je ve zřetelně horším týmu a zcela nepochybně odsouzen ke kruté porážce?

Bomi:
______________________________________________

Och, děkuji za vřelé uvítání a taktéž zdravím všechny hráče i diváky. Především pak spoluhráče z již brzy vítězného týmu Vládci magie. Máš pravdu, kolego, že v lize se dlouho neohřeji, neboť očekáváme neodkladnou porážku vašeho týmu přibližně šestý den. Cítím se skvěle, nálada v týmu je výborná, již jsme začali oslavovat vítězství. Je mi skoro až smutno, když vidím, kolik hráčů z vašeho týmu zbytečně vyhodilo DEKy za klíče a portálovky, jen aby mohli být zašlapáni do prachu a zapomnění. Na komentování spolu se současnou superstar DE komentu se velmi těším. Jen je škoda žes nelognul ještě trochu dál, takhle tě budu muset smazat. Nebudeš se zlobit?

Devil:
______________________________________________

Ale vůbec ne, drahý kolego. Je skvělé vidět, že bujná fantazie ti vůbec nezrezivěla, a stále pracuje na plné obrátky. Pokud se tvé armády ocitnou někde blízko Bílé pláně, bude to vtip roku. Každopádně jsem si jistý, že komentování nám spolu půjde jako po másle.
O atmosféře v našem táboře není potřeba rozsáhle vyprávět. Vaše oslavování nikoho neoblafne. Všichni vědí, že se tím jen snažíte zakrýt svá rozklepaná kolena. To u nás je morálka naprosto chladnokrevná. Porazit takový hmyz je povinností. Ale uznáváme právo na vaši krátkou existenci, takže užijte si první tři dny oslavu, otupte své smysly, protože následovat bude bolest trhání masa biči našich otrockých pánů.
Ale už jsem nastínil tu tvou bujnou fantazii, pojďme si teď chvilku zafantazírovat. Máš po svém boku řadu zkušených i herně mladých hráčů. Je tu někdo, na jehož hru se těšíš, a s kým budeš rád umírat bok po boku?

Bomi:
______________________________________________

Fantazie? To je přece holý fakt, vždyť i v popisu země je jasně řečeno "...přesto sem velbloudí karavany chodí..." A kde jsou velbloudi, tam jsem i já. Tedy jak pravil klasik: čekej mě na úsvitu pátého dne!
Opět máš pravdu, kolena se nám trochu podlamují. Smíchem, když vidíme, co proti nám stojí za marnou sebranku. Je nám jasné, že vaše šance jsou tak mizerné, že jste povolali i tvůrce a majitele hry, Lorda Pletrona, aby v průběhu hry sem tam zasáhl ve váš prospěch, protože jinak to bude tak rychlý masakr, že se ani diváci nestihnou rozkoukat. Nesmyslnost tvé poslední otázky jen dokládá, proti jakým amatérům stojíme - pokud byste snad chtěl vyhrát, těžko by se toho dožil někdo z nás. No máte ještě co studovat, snad stihnete do třetího dne alespoň najít tlačítko "Odeslat vojsko", aby to nebylo až takové fiasko. A ještě jedna poslední rada zdarma - sýpka sice nevypadá jako důležitá stavba, ale je! Co se týká mých spoluhráčů, těším se jak na hru se starými známými, tak že poznám hráče nové, které znám třeba jen z jiných aliancí nebo vůbec. Z těch co znám je tu třeba Huapango, se kterým jsme byli krom jiného ve vítězném týmu poslední rasovky, nebo třeba Harold II. se kterým jsem měl tu čest hrát třeba v Bitvě šesti národů. A velice se těším také na Přísňákovo přísné vedení, protože mám pocit, že jsme spolu snad nikdy nehráli. A co ty, máš v týmu někoho, po kom se ti bude stýskat víc než po jiných, až tu vaši směšnou rebelii krvavě potlačíme?

Devil:
______________________________________________

Zdá se, že jsi nepochopil kontext mé otázky. Ale co také čekat od zástupce mrzké rasy, která žije v díře v zemi jako nějaké zvíře. Ti z vás, kteří by se dočkali konce, by samozřejmě byli pouze ti, kterým bychom dovolili přežít ten strašlivý masakr a bylo by jim dovoleno se vzdát a v poklidu opustit tento svět plný bolesti a utrpení. Šance stále je, když se vzdáte hned, nebude to taková potupa.
Děkuji za otázku na mé spoluhráče, protože jen když se nepatrně podívám kolem sebe, tak vidím tvrdé, železné válečníky. Mágy zocelené desítkami bitev, kteří spálili na uhel tisíce nepřátel. Do bitvy nás vede možná mladý, ale skálopevný generál Arekino, jenž hrdě nese naši zástavu, která bude brzy vlát v každém koutu země. Sám legendární Lord Pletron stojí na naší straně. Wolfik - ostřílený veterán mnoha válek a také jeden z nejlepších mágů současnosti - ufolampicka. Je ctí každého z nás vyhrát po jejich boku, jiná varianta ani není. V našich řadách není slabého článku. Těším se na boj po boku každého jednoho našeho bojovníka. Vstříc velkolepému vítězství!!.
Ach, promiň, kolego, to už tě trochu zastiňuji. No měl by sis zvykat žít ve stínu, protože to tebe a tvé ubohé spolubojovníky čeká a nemine. Je snad ještě něco, co bys chtěl dodat na závěr?

Bomi:
______________________________________________

Omlouvám se. Občas je trochu složité chápat tvora, pro kterého je i slabikář náročná četba a slova delší než 5 slabik považuje za magii. Pokusím se brát trochu ohledy, přeci jen když vás Temný pán tvořil z elfů, o inteligenci a komunikační schopnosti mu zrovna nešlo. Závěrem bych rád všem popřál, aby se dobře bavili a užili si stále ještě neohranou S mapu. Zejména váš tým by si měl mapu dobře prohlédnout, protože se na ní dlouho neohřeje. Nicméně i vy si naplno vychutnejte těch 6 dní, co vám zbývá. A co ty, chceš se nějak rozloučit? Přeci jen bys to loučení měl trénovat...

Devil:
______________________________________________

Já myslím, že vše už bylo řečeno, my tu nepotřebujeme vrhat plytké věty jako vy. Klidně si oslavujte. Klidně se plácejte po ramenou. Zítra už bude na výsost jasné, kdo udělal krok k vítězství. A nebude to váš opilý krok.
Zdravím všechny čtenáře a můžu vám slíbit, že o nás ještě uslyšíte. Užijte si masakru toho úchylně temného svazku elfů a hobitů a zase příště. Loučí se s Vámi Devil a Bomi.

15. 1. 2021 00:06

Pokud do ligy logne někdo, kdo se dopředu do ligy nezapsal, bude bez náhrady smazán!