Pozorovatel Rm - jsi přihlášen, liga Rm, herní den 7

Deathmatch týmů (ras): tvůj tým musí porazit všechny ostatní týmy. Na mapě nesmí zůstat žádná zem obsazená cizím týmem. Všichni hráči vítězného týmu budou zapsány do Síně Slávy.

Odměňování hráčů

V této lize se hraje o 9,9
Vítěz získá odměnu: 0
Hráči si rozdělí za země: 9,9

Dnešní cena za 1 zem: 0,06
Cena všech tvých zemí: 0
Vstup do hry
Komentáře k lize Rm

17. 2. 2020 18:49

Zdravim v RM
zasílám vám k náhledu slíbený mini-rozhovor s jednotlivými veliteli všech zúčastněných aliancí, za mne jednoznačně vyhrál velitel skurutů Bomeček ( + já osobně bych si také s chutí zahrál další rasovku tak jak uvedl Ishan) :


Světlomet 7/11
Rm
Já orK
17.2. 13:26:46

1) Log nicmoc, ale aspon, ze jsme ve 4ech :-D. Trochu jsme se tu zasekali se skuruty a mame malo mista. Nebude jednoduche vyhrat.

2) Pocasi na prd. Zvyhodnuje skuruty v dobyvani neutralek a nas zpomaluje. Nejlepsi by bylo 150-50-50

3) Scenar je dobry, mozna by mohl byt trochu lepsi "pribeh". Poradi ras by melo byt voleno tak, aby byla nejvyhodnejsi rasa v tomto pripade skuruti az jako posledni a ne prvni. Zahral bych si nejakou silenost - rasy jakekoliv, ale startovni zeme 2 az 5 a 5x vickol a 5x vic zdroju do zacatku.Ishan_Shade 4/11
Rm
Pohrebni hostina
15.2. 9:31:44

Ahoj, posílám odpovědi.

1) liga mi přijde hodně vyrovnaná, víc napoví první bojový přepočet. Sice je nás nejmíň, ale zas máme nejlepší log, tak by jsme to mohli dát.

2) počasí je špatně natavené, jednoznačně pomáhá skurutům a zařízlo docela nekry

3) líbila se mi ta poslední rasovky na velké mapě, klidně bych ji zopakoval.. jen možná vyměnit elfy za něco hratelné.Bomeček 10/11
Rm
Železný Pas
15.2. 9:20:32

Ahoj
Jasně, není problém
1) Šance vidím velmi slušně, i když při dobré strategii a troše štěstí má tentokrát asi každý tým šanci na úspěch. Log asi nejvíc přál nekromantům, ale zase mají o hráče méně. Nejhůř to mají nastavené skřeti, ale zase když se jim podaří zítra překvapit, přetaví to ve svou výhodu.
2) V téhle fázi je počasí vcelku irelevantní. 0. den bylo všechno na 100%, to měli všichni stejné. Nekromanti od té doby netahali, tak jim to může být jedno. Drahé domečky nám skurutům nesvědčí ale skřetům ještě méně, takže je to fuk. Samozřejmě, pokud zůstane vysoká mana, bude to výhoda pro nekry, ale co se týká příjmů zlata, tam je pro všechny tři rasy ideální spíš lepší počasí. Pokud by se zhoršilo, věřím, že se s tím popasujeme nejlíp.
3) Tak o scénáři bych v tomto případě moc nemluvil. Prostě náhodně vybrané rasy bez hlubšího nápadu, průměrné počasí, žádný příběh... Ale chápu, že nejde každý věk vymýšlet něco světoborného. Navíc LP nikdy dopředu neví, kolik lidí vlastně přijde, takže vybrat vhodně velikost mapy není úplně snadné. Tentokrát je velikost adekvátní. Osobně mám nejradši věky, které jsou něčím zajímavé - třeba příběhem, nastavením nebo obsazením. Třeba minulý věk byl vysloveně trhák, ale nebyl ideálně nastavený, co týká chyb divného logu i scénáře samotného. Osobně jsem logl za enty jen proto, že mi přišlo, že se třemi koly navíc a na malé mapě nemají žádnou konkurenci a prohát prostě nemůžou, což se i velmi rychle potvrdilo a ve výsledku to byla nuda. Osobně by mě bavil třeba scénář barbarské invaze na prosperující lidskou říši - velká mapa, počasí 150% na zlato, lidé mohou logovat všude. Proti nim barbaři, kteří by měli 2 země do začátku, ale logovat by mohli pouze do severního a jižního pásu zemí, nikoli do středu. S dobrým komentem a šikovnými veliteli by to mohlo být zajímavé měření sil. Ale různých scénářů jdou vymyslet opravdu mraky.


pořadí aliancí po prvním bojovém přepočtu:
Síla Členů Zemí Klan Velitel Aliance Popis Aliance
1 9490 4 37 Světlomet Já orK
-
2 8951 4 43 Bomeček Železný Pas
-
3 6642 3 30 Ishan_Shade Pohrebni hostina
-


počasko nám slibuje zlepšení, tak uvidíme kam se DE uvolí :-D:
Vlivem změny počasí jsou příjmy zlatých od obyvatelstva: 70% základu, předpověď na zítřek: Žádná změna
Vlivem změny magického klimatu jsou příjmy many: 120% základu, předpověď na zítřek: Velký pokles
Stavební podmínky ovlivnily cenu domů a ta je: 140% základu, předpověď na zítřek: Velký pokles
tato liga vypadá na vyrovnanou a osobně se neopovažuji tipovat nikoho z aliancí jako favorita, stále jsou mírnějším favoritem skurutí hordy, ale jak skřeti, tak i nekromanté hrají vyrovnanou partii a karty všech hráčů jsou stále vysoké…

užijte pohodový začátek týdne.

by
Pemina z Růže

16. 2. 2020 20:17

Zdar a sílu všem.
mám tu čest okomentovat v současnosti probíhající rasovku ve které se střetli „Skuruti, Skřeti a Nekromanti“
__
Scénář Rm: Skuruti, Skřeti a Nekra! Životy pro hrdiny!

ve čtvrtek 13. února, odstartovala malá rasovka Rm se scénářem:Ceny pro vítězný tým - 6 životů!

Jako odměna pro vítězný tým je 6 cen: dle výběru buď 3000 zkušeností nebo život pro hrdinu

I. pravidlo: aby hrdina dostal život, musí hrát v lize do 4. dne nejpozději!
II. pravidlo: dává se maximálně jeden život na jednoho hrdinu!


Týmy

Tým 1: Skuruti 100% (celá "m-ková" mapa)
Tým 2: Skřeti 100% (celá "m-ková" mapa)
Tým 3: Nekromanti 100% (celá "m-ková" mapa)

Počasí je: 100-100-100


zatím tu máme takto obsazené 3 aliance :


Síla Členů Zemí Klan Velitel Aliance Popis Aliance
1 5783 4 34 Bomeček Železný Pas
-
2 5365 4 26 Světlomet Já orK
-
3 2634 3 20 Ishan_Shade Pohrebni hostina


Asi nejkvalitnější log z mého pohledu mají Ishanovo Nekromanti kteří jsou „jen“ ve 3 na rozdíl ostatních dvou aliancí skurutů a skřetů. Počasí přeje spíše skurutím hordám, protože současná cena domků 130% je pro skřety víc než brutální a nedává jim vzhledem k logu moc kvalitní možnosti jak odehrát … uvidíme jak si s tím poradí a jak překvapí své sousedy … zda kvalitní obranou a dobráním neutrálek a nebo naopak půjdou do ofenzivy a uvidí se… .

Dnes přijde na pořad dne první bojový přepočet, který ukáže jakou která aliance/hráči zvolila/li strategii, zda jednotlivý hráči vsadili na magii, atacky či obranu… . Jsem mooc zvědav jak si budou zítra v pondělí stát jednotlivý hráči a kdo nám to tu pořádně rozbalí… Soukromý TIP už mám, ale zatím si jej nechám pro sebe … připravím vám s ním rozhovor jestli budu mít pravdu a on to opravdu rozjede + jestli to tu bude vypadat na delší věk, tak se pokusím vyjednat pro někoho z dalších soutěžících artefakt z nekra/mága nebo rytíře … uvidíme jak se mi to povede.… . Jaký art. z jakého setu by jste si přáli být obdarováni ?    napište na ali-fórum :-D

jednotlivým velitelům jsem položil stejné otázky:
Chci okomentovat tuto rasovku a hodil by se mi pidi rozhovor s každým z velitelů:
Otázka 1) jak vidíš tuto ligu a vaše šance na úspěch ?   
otázka 2) Jak se vám zamlouva počasí a jake rase podle tveho názoru prospívá nejvíce ?   
Otázka 3) jak se ti líbí scénář a jakou rasovky by jsis zahrál ty kdybys mohl navrhnout scénář (včetně počasí, logu a velikosti mapy).
snad Nechci moc - prosím o odpoved (můžeš i stručně) do konce víkendu- v nedeli chci dat komment (to bude první boj.prepocet za námi a budou se hodit i rozhovory).
odpověděli mi zatím „jen“ 2 ze tří (s odpovědí Světlometa /promiň/ za skřetí rasu mám prý počítat v pondělí), takže vám ztlumočím odpovědi v pondělí večer, až je budu mít kompletní)… .
__
soutěž pro vás: jak vysoký bude atack z hlášení v přepočtu ze středu 19.02.2020 na čtvrtek 20.02.2020 (pěkný/krásný datum vhodný k vyhlášení TIPovací soutěže) ?    Hlasujte/tipuje veřejně na ligové fórum … uznán bude jeden TIP z NICKU nacházejícím se ve hře Rm, uzávěrka TIPů bude v úterý 18.02.2020 ve 23,59hod… a o co hrajeme ?    … hm … ten kdo bude nejblíže, dostane ode mne 2 deky z mých poctivě nasyslených/okomentovaných deků (vracím je tak do oběhu mezi hrající hráče a vy si je podle mého zasloužíte :-D) :-D

mějte se a užívejte života :-D

Znáte sesterskou hru Dark Elfa - Pána Hradu?   
Již 10 let běží moje druhá hra, které věnuji hodně času. Je to budovatelská a RPG webová hra, kde se nehraje na herní kola, ale bojuje se v reálném čase. Herní věk trvá 80-100 dní, a cvičíte si svého hrdinu (válečník/válečnice, čaroděj, elfka).

Zde je hezké motivační video slavného klanu Slzy Chaosu, kde je zrychlená ukázka bitev a dobývání hradů.

Pokud chcete, zkuste ji a napište mi na Lord Pletron.


Odkaz na hru: www.PanHradu.cz

 1. Ano, hru jsem viděl a zkoušel

  Hlasů: 154 (59%)
 2. Ano, o hře vím, ale nezkoušel jsem ji

  Hlasů: 85 (33%)
 3. Ne, o hře nevím

  Hlasů: 13 (5%)
 4. Ne, o hře nevím, zkusím

  Hlasů: 5 (1%)
Hlasovalo hráčů: 257