Pozorovatel P8 - jsi přihlášen, liga P8, herní den 5

Alianční deathmatch: cílem této ligy je porazit ostatní aliance, zvítězí ta aliance, která poslední zůstane na mapě. K registraci do této ligy potřebujete zakoupit dle ligy buď Bronzový nebo Stříbrný Klíč.

Odměňování hráčů

V této lize se hraje o 16,2
Vítěz získá odměnu: 4,9
Hráči si rozdělí za země: 11,3

Dnešní cena za 1 zem: 0,222
Cena všech tvých zemí: 0
Vstup do hry
Komentáře k lize P8

6. 12. 2019 08:21

3. Přepočet
Píše se počasí 130-100-50 a jak už to o 3. přepočtu bývá, sešlou se kouzla, vyprskne první krev a šťastnější bojovníci započnou svou slávu. Hodně rozhodne, kdo má kolik našetřených kol a jak s nimi naloží. Možná se bude muset někdo rozhodovat mezi útokem a magií. Možná zvládne obojí a třeba přidá ještě obranu.

Rasově vidíme týmy člověk-člověk-skřet za Pretoriány a ent-temný elf-skurut za Ilumináty. Spíše bych si tipl, že skurut s entem nebudou dnes investovat do magie a buď magii vypustí, nebo se o ní postará temný elf Maestro Frodo. U Pretoriánů je situace na magii přívětivější – všichni hráči by ji dnes teoreticky mohli zvládnout. Ent je sice rasa pomalá, ale může se před nepřátelskými kouzly schovat v magickém háji a je v deathmatchích hojně volenou rasou.

V současné situaci mají navrch Pretoriáni, jelikož na země vedou a mají více neutrálek k dobrání oproti Iluminátům. Ti by měli začít tlačit, pokud chtějí pomýšlet na úspěch. Otázka je kdy?    Bude to dnes?    Nebo zítra?   

5. 12. 2019 20:03

Vítejte v říši pouště,
v říši, kterou velmi rád komentuji, jelikož zde panuje teplo, světlo, polonahé dívky se opalují na zdejších plážích a také zde roste exotické ovoce, které mám tak rád, kde můžete vidět pouštní lišky dávat dobrou noc a když umíráte žízní, zjistíte, že je to jen fatamorgána...

Není divu, že právě zde to přilákalo Mladou krev Iluminátů a Pretoriány Temnot. Obě strany si přišly zabojovat, kdo tuto mírumilovnou část světa zatemní respetkive, koho si pak historie bude pamatovat jako kolonizátory, vládce, koho praporec, zvyky a dějiny budeme vídat v historických knihách, možná dokonce o kom bude natočen film či slavná trilogie. Bojuje se o mnoho. Mimo to také o postup do předkola pavouka Zimního turnaje 2019 a jelikož oba týmy už jednou prohráli - Mladá krev ryhlostí blesku a Pretoriáni rychlostí želvy, nemohou si ani jeden dovolit si zaváhat. Jinak v turnaji končí.

Každý z týmů zvolil jinou strategii. Koukneme-li na počty zemí zjistíme, že u Iluminátů 2x3=6 a PT vyznávají číselnou řadu 4,5,6, čemuž my, obyčejní smrtelníci nerozumíme, ale astrologové těmto kombinacím a číslům přisuzují různá osudová uzákonění a hesla. Faktem zůstává, že Pretoriáni mají zemí 15, zatímco Ilumináti 11 a až se Pluhtík bude 18. přepočet ptát, která aliance v zemi zdejší je z hlediska počtu zemí nejkrásnější, zrcadlo odpoví: "Ilumináti jsou krásní..., ale Pretoriáni, ti jsou mnohem krásnější!!!!" Anebo odpoví naopak, pokud Ilumináti ukážou koule a vytasí meče a pořádně se jimi začnou nejen ohánět...

A tak Vám radím. Buď rozbijte zrcadlo nebo se tu nějak domluvte, kdo teda půjde z kola ven nebo se tu sesekejte, nechte v soupeřích pár mečů a seker pro výstrahu a vyhrajte, nejlépe co nejdřív, abych stihl upéct nějaké cukroví a nemusel tady na to pořád koukat. Za pár dní dávaj v telce S Čerty nejsou žerty, tak ať mě neodváděj myšlenky na poušť *:)* *:)* *)*

Znáte sesterskou hru Dark Elfa - Pána Hradu?   
Již 10 let běží moje druhá hra, které věnuji hodně času. Je to budovatelská a RPG webová hra, kde se nehraje na herní kola, ale bojuje se v reálném čase. Herní věk trvá 80-100 dní, a cvičíte si svého hrdinu (válečník/válečnice, čaroděj, elfka).

Zde je hezké motivační video slavného klanu Slzy Chaosu, kde je zrychlená ukázka bitev a dobývání hradů.

Pokud chcete, zkuste ji a napište mi na Lord Pletron.


Odkaz na hru: www.PanHradu.cz

 1. Ano, hru jsem viděl a zkoušel

  Hlasů: 137 (59%)
 2. Ano, o hře vím, ale nezkoušel jsem ji

  Hlasů: 79 (34%)
 3. Ne, o hře nevím

  Hlasů: 8 (3%)
 4. Ne, o hře nevím, zkusím

  Hlasů: 5 (2%)
Hlasovalo hráčů: 229