Pozorovatel P4 - jsi přihlášen, liga P4, herní den 5

Alianční deathmatch: cílem této ligy je porazit ostatní aliance, zvítězí ta aliance, která poslední zůstane na mapě. K registraci do této ligy potřebujete zakoupit dle ligy buď Bronzový nebo Stříbrný Klíč.

Odměňování hráčů

V této lize se hraje o 16,2
Vítěz získá odměnu: 4,9
Hráči si rozdělí za země: 11,3

Dnešní cena za 1 zem: 0,269
Cena všech tvých zemí: 0
Vstup do hry
Komentáře k lize P4

5. 12. 2019 16:28

Zdar a sílu přeji.

mám tu pro vás rozhovory s veliteli obou aliancí plus soutěž… .
nejprve rozhovory … zadání/ otázky velitelům byly:
jako první bych chtěl udělat vstupní popis obou formací stojících proti sobě... Mohu požádat o :
1) stručný popis minulého věku (proč věk trval takovou dobu jakou trval)
2) jak vidíš situaci v tomto (právě probíhajícím) věku P4 + jak hodnotíš vaše šance na celkové výtězství ?   
3) Jako bonus můžeš popsat použití výhry (třeba prodej trofejního draka do dražby a výtěžek věnovat komentátorům rovným dílem a pod. :-D)... .
JEAN:
V minulém věku jsme trochu zazdili log a soupeř ihned po půl noci logl na království barbarů a auguron, strategicky hodně dobře položené země řekl bych a my měli takřka celý den vymyslet, co a kam, případně zchrastit nějaké hrdiny proti jejich rasám. Po 1 mém vyhraném střetu a pár dnech bylo jasné, že hodně napoví dění po 3. přepočtu a že počasí půjde dolů a že někteří vládci budou 2 na 1 a naopak. To jako první odnesl Lord of the Sith.Následoval jej Jko, kterému úplně nevyšel 3. přepočet a pak už to šlo z kopce.

Myslím si, že věk trval déle hlavně proto, že soupeř zabral země s vyšším dosahem a my doháněli, kvůli špatnému počasí a také že to bylo z obou stran trochu opatrnější.

V P4 stavím do role mírných favoritů soupeře, jelikož jsou trochu zkušenější a možná i sehranější než my, ale pár prohraných/vyhraných střetů a může to být jinak. Navíc jsou to jen lidi a každý se dá porazit.

Nemyslím si, že bychom byli favority turnaje. Je zde dost týmů, co tudle hru hrají mega dlouho a na vyšší úrovni než my (a mají také zvučnější jména). Podmínky zde jsou nejvyrovnanější, jaké mohou být, takže příležitost ta "zvučná jména" porazit za spravedlivých podmínek. Klíčem je maximální výkon každý herní den celého týmu a krůček po krůčku se prokousat co nejdál a třeba vyhrát.

Co s výhrou?    To ještě nevím. Pravděpodobně se nějak rovnoměrně podělíme v týmu a kdo to bude nejvíce lamit, nedostane nic

__
teehee:
nejprve tedy stručný popis prvního předkola z pohledu Čtyř Hašišketýrů:
V lize P2 jsme porazili Mladou krev Iluminátů v "rekordně" krátkém čase. Vyhráli jsme díky tomu, že barbar přejel skřeta, 2 TE přejeli skuruta a poslední TE, které Ilumináti lognuli spíše stranou veškerého dění, už nekladl žádný odpor. Přesněji dokonce odlogl, když už byla situace pro ně beznadějná. Vím, že kdyby bojoval až do konce, pár dní by ještě vydržel a my možná nevyhráli nejrychleji...

Naši situaci/šance v tomto věku vidím vysoko, byť samozřejmě bude záležet na mnoha věcech... Jak pevně a hluboko zapustí ve středu mapy Randál kořeny, jak dobré dýmkové koření sklidí teehee a jestli Devil napraví zaváhání ze včerejší půlnoci. Měl jeden úkol, už 00.04.01 být v Říši středu.

Co se týče celkových šancí na vítězství, tak samozřejmě vyhrát chceme, ale to ještě nic neznamená. Takže jsme se ještě ani nezaobírali tím, co uděláme s případnou výhrou. Nicméně jsi mě inspiroval a máš pravdu, že nejlepší bude věnovat výhru na dobročinné účely. Takže nějaká aukce o červeného draka a věnování výtěžku z ní na právní služby pro Terezu H. do Pákistánu nebo Aashishe B. do Ruska, aby se tito mladí lidé mohli vrátit domů, to je myslím důstojný cíl.
__
ohledně současného vývoje situace na mapě -> šance jsou vcelku vyrovnané a bude záležet na prvním bojovém přepočtu jak a komu se zadaří… .
__
Soutěž: jak jsem již avizoval – vyhlašuji tipovací soutěž pro všechny zúčastněné v lize i pro všechny ostatní / přihlížející. Jde o tipnutí co nejpřesnější velikosti útoku a zároveň síly kouzla z hlášení při přepočtu ze soboty na neděli s tím, že uzávěrka tipů je v pátek ve 23:59hod. pozdější tipy již nebudou zařazeny do slosování … Forma je jednoduchá – na ligové fórum je potřeba napsat TIP z jednoho nicku (např. Pemina … síla atacku 550 a SK 12). Kdo bude % nejblíže, obdrží jeden náhodně vylosovaný artefakt ze setu ELF (a to se vyplatí, tak tipujte)… . Rozhodčím jsem já a mám právo rozhodnout o vítězi :-D. Vyhlášení proběhne v neděli odpoledne, slavnostní předání v průběhu pondělí :-D.

Sílu a zdar.
s přáním pěkného dne
Pemina z Růže

Znáte sesterskou hru Dark Elfa - Pána Hradu?   
Již 10 let běží moje druhá hra, které věnuji hodně času. Je to budovatelská a RPG webová hra, kde se nehraje na herní kola, ale bojuje se v reálném čase. Herní věk trvá 80-100 dní, a cvičíte si svého hrdinu (válečník/válečnice, čaroděj, elfka).

Zde je hezké motivační video slavného klanu Slzy Chaosu, kde je zrychlená ukázka bitev a dobývání hradů.

Pokud chcete, zkuste ji a napište mi na Lord Pletron.


Odkaz na hru: www.PanHradu.cz

 1. Ano, hru jsem viděl a zkoušel

  Hlasů: 137 (59%)
 2. Ano, o hře vím, ale nezkoušel jsem ji

  Hlasů: 79 (34%)
 3. Ne, o hře nevím

  Hlasů: 8 (3%)
 4. Ne, o hře nevím, zkusím

  Hlasů: 5 (2%)
Hlasovalo hráčů: 229