Pozorovatel P3 - jsi přihlášen, liga P3, herní den 5

Alianční deathmatch: cílem této ligy je porazit ostatní aliance, zvítězí ta aliance, která poslední zůstane na mapě. K registraci do této ligy potřebujete zakoupit dle ligy buď Bronzový nebo Stříbrný Klíč.

Odměňování hráčů

V této lize se hraje o 21,6
Vítěz získá odměnu: 6,5
Hráči si rozdělí za země: 15,1

Dnešní cena za 1 zem: 0,336
Cena všech tvých zemí: 0
Vstup do hry
Komentáře k lize P3

7. 12. 2019 23:50

Dobrou noc, pokud jste ještě nešli spát,
dobré ráno, pokud už jste vzhůru.Tak to bychom měli.

Dračí kombajn jede.Stačil jeden ostrý přepočet a Born i Ezio jsou bez zázemí. Kolik přepočtů ještě a nebudou vůbec?   

Born se skutečně držel hesla "nejlepší obrana je útok". Tak už víme, že není. Jakkoliv dobyl dvě nové země, o tři další přišel. Je to jako kdyby jste si na rautu naložili na talíř dva řízečky, ale při tom naklonili talíř a vysypali se vám tři bramboráčky a jedna sýrová koule.
Ezio zase od začátku věku bojuje o každou neutrálku... zůstaneme s přirovnáními stále ještě na tom rautu... jako o poslední zákusek na sladkém baru. Ale opět pro samou radost ze sprintu k poslednímu Sacheru zapomněl na stole pohár s vínem i dva tvarohové koláčky, které si vzal před chvílí, a vše mu mezitím snědl jeho opilý kolega z kanclu, kterého nenávidí.
Divoch se na to všechno dívá z rohu a jakkoliv měl zatím klid spořádat jehněčí gulášek se šesti a jeho jediným problémem je Trismegistos, nejsem si úplně jistý, že jediný skurut dokáže zachránit pověst celého klanu a odvést Divoké z rautu v P3 rovnou do čtvrtfinále Zimního Turnaje 2019.

Nechci předbíhat, ale dračí kombajn je na nejlepší cestě převálcovat Divoké, vyjíst celý raut a žít z něj ještě celý leden, kdy nebudou muset hrát žádné další předkolo...
Hezkou neděli,
Ent Kyslík

6. 12. 2019 23:55

Příjemnou sobotní noc, ještě příjemnější sobotní ráno,na úvod hned několik omluv, omlouvám se svému šéfredaktorovi, že jsem mu slíbil, že si vezmu jednu ligu a pak ignoroval jeho výzvy, abych už konečně něco napsal. Omlouvám se hráčům v této lize, že jsem je nechal v napětí, jestli teda liga bude skutečně komentovaná. A konečně omluva nejdůležitější. Omlouvám se všem ctěným pozorovatelům, že je při vstupu do této ligy nevítalo vlídné slovo, suchý humor a stručný popis situace v lize. To jsou totiž věci, které rád používám ve svých komentářích.

Ano, stojím v lese, mám kolem hlavy věneček z čerstvě natrhaného lučního kvítí a omlouvám se vám za to, že jsem dostatečně neplnil svou komentátorskou roli. Odteď už tady budu prát vaše špinavé prádlo, servírovat vám pořádně vypečené novinky z ligy a uklízet prošlé komentáře.


Jakkoliv je tento komentář zveřejněn ještě v průběhu třetího dne a já mám ve zvyku třetí den odhadovat vývoj prvního bojového přepočtu... Tak vzhledem k času zveřejnění tohoto komentu by to spíše než podnět k diskuzi na ligovém a brouk v hlavě aktérů na bojišti byl poměrně jistý způsob vlastního znemožnění.


Zůstanu tedy u prostého popisu situace a na vývoj třetího dne se společně podíváme zase zítra.Jste v lize P3, kde se v rámci druhého předkola Zimního Turnaje 2019 sešli Dračí jezdci a Divocí. Dračí jezdci už v prvním předkole jedny Divoké porazili a zažívají tak své malé deja vu. Nicméně to byl tým Divocí 2, takový "Divocí level: easy". V tomto souboji se setkávají s Divokými 1, "Divocí level: intermediate/hard", kteří v prvním předkole porazili Mysteriarchy. Prokáží Dračí jezdci jedinečné know-how na porážení Divokých, nebo budeme svědky chladné pomsty klanových kamarádů a druhé výhry Divokých 1?   

Pokud je vám malou motivací k výhře přímí postup do čtvrtfinále turnaje, právě jsem vám dal několik dalších záminek, proč byste měli bojovat na život a na smrt, do posledního muže, do poslední feministky, do posledního dechu.


Stručně k logu: pravý horní roh patří pravému Dračímu jezdci s vpravdě speciálním hrdinou, stříbrný drakem, Ishanovi. Levý horní roh naopak okupují Divocí, kteří vzali vpravdě divoké rasy. 2x skurut a 1x barbar. Nejlepší obrana je útok a kdo brání nevěří brankáři (v tomto případě asi obyvatelům a vozům). O nadvládu nad pravým dolním rohem uvidíme bojovat Divokého skuruta a Lidského dračího jezdce.

Obecně bych řekl, že už od prvního dne log více svědčí Dračím jezdcům, jednak se zbytečně na okraj mapy logem Kováren trpaslíků vytlačil Divoch. A na druhé straně mapy Born logem do Linských hor předem zavřel sám sebe mezi dva Dračí jezdce, kteří navíc mají rasy, které by v aktuálním počasí měli přejet skuruta jako kombajn stádo srnek. Kromě suchého humoru občas zařazuji i humor černý. Krev bude stříkat na všechny strany a pěkný pohled to nebude, ale kombajn bude pokračovat v krasojízdě bez poškození, zatímco "skurutí srnky" zůstanou ležet nehybně uprostřed pole.


Jestli kombajn Dračích jezdců vyjel už dnes a jak drtivě vyrazil na bitevní pole se dozvíte bezprostředně po lognutí do této ligy, nebo v zítřejším komentáři.


Hezký víkend,
Ent Kyslík

Znáte sesterskou hru Dark Elfa - Pána Hradu?   
Již 10 let běží moje druhá hra, které věnuji hodně času. Je to budovatelská a RPG webová hra, kde se nehraje na herní kola, ale bojuje se v reálném čase. Herní věk trvá 80-100 dní, a cvičíte si svého hrdinu (válečník/válečnice, čaroděj, elfka).

Zde je hezké motivační video slavného klanu Slzy Chaosu, kde je zrychlená ukázka bitev a dobývání hradů.

Pokud chcete, zkuste ji a napište mi na Lord Pletron.


Odkaz na hru: www.PanHradu.cz

 1. Ano, hru jsem viděl a zkoušel

  Hlasů: 137 (59%)
 2. Ano, o hře vím, ale nezkoušel jsem ji

  Hlasů: 79 (34%)
 3. Ne, o hře nevím

  Hlasů: 8 (3%)
 4. Ne, o hře nevím, zkusím

  Hlasů: 5 (2%)
Hlasovalo hráčů: 229