Pozorovatel P2 - jsi přihlášen, liga P2, herní den 3

Alianční deathmatch: cílem této ligy je porazit ostatní aliance, zvítězí ta aliance, která poslední zůstane na mapě. K registraci do této ligy potřebujete zakoupit dle ligy buď Bronzový nebo Stříbrný Klíč.

Odměňování hráčů

V této lize se hraje o 21,6
Vítěz získá odměnu: 6,5
Hráči si rozdělí za země: 15,1

Dnešní cena za 1 zem: 0,472
Cena všech tvých zemí: 0
Vstup do hry
Komentáře k lize P2

3. 12. 2019 23:34

Přátelé a kamarádi,
jsem Hodor a vítám všechny přítomné i nepřítomné v druhém kole Zimního turnaje. Dovolil jsem si Vás oslovit už zprvu takto familiárně, neboť svět je malý a DE svět ještě menší. Ovšem i v malém DE světě se pomyslná nevyzpytatelná boží kola otáčejí svým tempem a vytvářejí události, které nám mohou připadat zdánlivě nepravděpodobné.
Například, že se v jedné turnajové mapě setká pětice hráčů, kteří mají se svým komentátorem tolik společného. Proti sobě totiž nastoupili: Ve fialových trenýrkách matadoři, kteří hrdě drží zástavu Jaromíra Soukupa a jsou to slovutný John Keats, další John, tentokrát Giant (i když neumí napsat Velké Písmeno) a Arekino2. Všechny tři tyhle udatné bojovníky jsem o DE mnohému naučil a teď čekám, že zúročí všechnu svou dovednost!
Proti nim naskočili do podmáčené krajiny borci v bílých trenýrkách a jsou to velký Lomir a Killerbean III. Jsou sice jen dva, ale jejich zkušenost dalece převyšuje jejich soupeře. S těmito velikány mne zase pojí klan Kruh Světla, proto si troufám tvrdit, že znám hráče na mapě ze všech stran. Je skutečně vidět, že KChain CheMalle jsou zkušenějsím týmem, neboť jsou to oni, kdo se učí od nejlepšícha a po vzoru týmu Kruh Světla z prvního kola turnaje nalogovali zkušeně jen ve dvou hráčích. Thalantyr, odpočívajíc na střídačce, bude své spolubojovníky jen sledovat a hodnotit jejich výkony, a já mohu říct, že přesně vím, jak se cítí Lomir a Killerbean (Zvaný Djerun (Trpomrdač)).

Dopadne tento věk překvapivou výhrou zkušenějších veteránů s početním handicapem?    Dokážou fialoví využít svoji početní výhodu?    Bude to rychlý věk bez překvapení, nebo tuhý boj o vítězství?    To ukáže až čas.

Znáte sesterskou hru Dark Elfa - Pána Hradu?   
Již 10 let běží moje druhá hra, které věnuji hodně času. Je to budovatelská a RPG webová hra, kde se nehraje na herní kola, ale bojuje se v reálném čase. Herní věk trvá 80-100 dní, a cvičíte si svého hrdinu (válečník/válečnice, čaroděj, elfka).

Zde je hezké motivační video slavného klanu Slzy Chaosu, kde je zrychlená ukázka bitev a dobývání hradů.

Pokud chcete, zkuste ji a napište mi na Lord Pletron.


Odkaz na hru: www.PanHradu.cz

 1. Ano, hru jsem viděl a zkoušel

  Hlasů: 137 (59%)
 2. Ano, o hře vím, ale nezkoušel jsem ji

  Hlasů: 79 (34%)
 3. Ne, o hře nevím

  Hlasů: 8 (3%)
 4. Ne, o hře nevím, zkusím

  Hlasů: 5 (2%)
Hlasovalo hráčů: 229