Pozorovatel K1 - jsi přihlášen, liga K1, herní den 3

Dobýt Pražský Hrad: cílem této ligy je v sedmi zemích postavit sedm největších magických věží, poté založit kult a vyzvat ostatní vládce, aby ho podpořili. Má-li kult podporu 128 zemí, otevře se vojsku cesta na Pražský Hrad a silnější zvítězí...

Odměňování hráčů

V této lize se hraje o 56,7
Vítěz získá odměnu: 17
Hráči si rozdělí za země: 39,7

Dnešní cena za 1 zem: 0,226
Cena všech tvých zemí: 0
Vstup do hry
Komentáře k lize K1

19. 2. 2020 10:14

Omlouvam se, vcera jsem to samozrejme nestihl ale k memu sklamani stejne neni o cem moc psat.

Porad mame jednu, vudci plnou alianci pod klanovymi barvami Legion of Doom, ktere jak jinak veli Walter, tentokrat s elfy primo na Vysehrade. Jeho aliance LoDní sranda II ma jasny cil, prozatim nikym neoponovany. Skrz pocasi docela agresivne postavena, pulka docela vyvazena druha pulka pul na pul skurut a skret.

Nedivim se prilis, pocasi je krasne s priznivymi zlatymi a manou, levnymi domeckami.... Nikoho tedy neprekvapi, ze je to zase 8 skurutu a 6 skretu z celkovych 24 hracu. Ale co uz, nemuzeme mit vzdy jen zvlastnost a unikatnost, nekdo proste musi vyhrat.

Kdo to ale bude?    Mame tolik moznosti, hah! Vsadite si na zbyle dve aliance, ktere jsem z nejakeho duvodu uplne opomel?    ... Bude-li Vasim favoritem samotarsky Templář z Azerothu ja si budu muset vybrat uz tradicni, docela Ali z povinnosti klanu Hašišácké doupě pod vedenim zname tvare K1, Ent kyslík. At ma aspon kazdy nejake fandy.

Porad je ale brzo na takove hrozne osocovani z lenosti a neaktivity na poli ligovych aspiraci. Porad neni ani 3. den a to je vecsinou, kdyz se ustali a ujasni hranice a je jasne, kdo komu nezamiruje. Tehdy se at uz z nutnosti nebo z prakticnosti objevi par dalsich alianci, pripadne se nekdo prida do jiz vytvorenych. Sam totiz vim, ze se oba urcite snazi naverbovat kohokoli, at to Walter a jeho LoDni posadka nemaji tak lehke, nebo alespon ne primocare.

17. 2. 2020 20:15

Kladivar Walter, s opratemi poznacenymi runami Legion of Doom kouka z bojoveho vozu LoDní sranda II. Vyzivave ocima meri bojiste pred sebou, pole posete vlajkami a erby z ruznych rohu, koutu a udoli kralovstvi.

Kdo se mu postavi a kdo nakonec ziska korunu, trun a drzavy Krale Vaclava?   

Prihlaste se hned ted do K1!

Znáte sesterskou hru Dark Elfa - Pána Hradu?   
Již 10 let běží moje druhá hra, které věnuji hodně času. Je to budovatelská a RPG webová hra, kde se nehraje na herní kola, ale bojuje se v reálném čase. Herní věk trvá 80-100 dní, a cvičíte si svého hrdinu (válečník/válečnice, čaroděj, elfka).

Zde je hezké motivační video slavného klanu Slzy Chaosu, kde je zrychlená ukázka bitev a dobývání hradů.

Pokud chcete, zkuste ji a napište mi na Lord Pletron.


Odkaz na hru: www.PanHradu.cz

 1. Ano, hru jsem viděl a zkoušel

  Hlasů: 154 (59%)
 2. Ano, o hře vím, ale nezkoušel jsem ji

  Hlasů: 85 (33%)
 3. Ne, o hře nevím

  Hlasů: 13 (5%)
 4. Ne, o hře nevím, zkusím

  Hlasů: 5 (1%)
Hlasovalo hráčů: 257