Pozorovatel K1 - jsi přihlášen, liga K1 , herní den 10

Dobýt Pražský Hrad: cílem této ligy je v sedmi zemích postavit sedm největších magických věží, poté založit kult a vyzvat ostatní vládce, aby ho podpořili. Má-li kult podporu 128 zemí, otevře se vojsku cesta na Pražský Hrad a silnější zvítězí...

Odměňování hráčů

V této lize se hraje o 59,4
Vítěz získá odměnu: 17,8
Hráči si rozdělí za země: 41,6

Dnešní cena za 1 zem: 0,159
Cena všech tvých zemí: 0
Vstup do hry
Komentáře k lize K1

30. 11. 2021 00:03

Vylosování tří artefaktů (náhodný dárek) ve VIP lize K1 je tu!


Artefakt Dárek - překvapení získává hráč Ja Nefiim na hrdinu King of Dragons

Artefakt Dárek - překvapení získává hráč Eyck z Denesle na hrdinu Smraďoch

Artefakt Dárek - překvapení získává hráč Atomický Detonátor na hrdinu Baechloaxrhaxxas


Gratulujeme výhercům! Další věk budeme opět 5. den losovat, bude-li v lize alespoň 20 hráčů.

26. 11. 2021 18:08

Pozorovatel K1 - jsi přihlášen, liga K1 , herní den 1

Ahoj, vítám Vás v dalším věku "magická-skřetí-pokladnice" viz Discord soutěž od prisnaka.

Do ligy se zatoulalo 26 hráčů, v ideální konstelaci by to mohla být soutěž třech aliancí. No, uvidíme. Bomi se nechal slyšet jménem aliance, že si přišel pro krypty. Nicméně zde platí krvavé zelí, takže Opravená LoĎ a Torpédo mírovat nebudou.

Moc hráčů to není, vesměs je tu spoustu volných oblastí a někteří hráči se k sobě budou muset nejdřív prokousat neutrálkama. Už když se podívám do ligy, tak na první pohled mají lepší log z Opravené LoDi. Mají volného mága, skřeta, hobita, přes 2 sektory jen pro sebe a další území na sebe nenechá dlouho čekat. Díky velkému zemkovému potenciálu tu hrozí brzká farma a rychlá magie 3. den.

Moc boje zatím nemáme, ale někde už je kontaktní log a máme tu prohrané první střety. -Pedro prohrál střet s Navratem, kterého pěkně zablokoval logem Almir a šikovným útokem ShadowDancer, takže tady to bude rychlý proces.

Na druhé straně spíš logovali neutrálové k Torpédům, takže to tam je trochu stísněný. dark_angel si umí vybrat prostor, to se musí nechat. Torpéda mají 2 volná místa ještě, uvidíme, koho doberou a jak se jim toto povede. Ale už od začátku jdou do souboje s handicapem, asi jako by běhal 100m sprint člověk bez nohy. No uvidíme, jak se jim tento věk povede. Může se stát spoustu věcí.

Tak neklesejte na mysli!