Pozorovatel K1 - jsi přihlášen, liga K1, herní den 7

Dobýt Pražský Hrad: cílem této ligy je v sedmi zemích postavit sedm největších magických věží, poté založit kult a vyzvat ostatní vládce, aby ho podpořili. Má-li kult podporu 128 zemí, otevře se vojsku cesta na Pražský Hrad a silnější zvítězí...

Odměňování hráčů

V této lize se hraje o 58,5
Vítěz získá odměnu: 17,6
Hráči si rozdělí za země: 40,9

Dnešní cena za 1 zem: 0,119
Cena všech tvých zemí: 0
Vstup do hry
Komentáře k lize K1

6. 4. 2020 19:55

Ujistujic sebe i celou ligu o svem naskoku, Legion of Doom protahuje svuj krok o 8 zemi, oproti vcerejsim 3 zemim, naskok se zveda rychleji a rychleji. Zeme ale nejsou vsechno, nebo ne jen ony ukazuji dominanci klanove aliance 1-2 LoD sem jde a jejich ctverec zabavy. Svuj bodovy rozdil porad drzi a naskocili o dalsich 5 tisic, zvysujic svuj naskok celkove nad klanem Hasisaku o 10 tisic!

Koukneme se ale na situaci, nebo nejakou vyraznou zmenu oproti vcerejsku.
Prvni urcite uhodi odlog neutralniho maga bristol, ktery se proslavil svym prodanim Draciho Brlohu. Tohle az neprijemne nahrava hobitovi 81070586 z 1-2 LoD sem jde, ktery si to i skrze pouhych 16 zemi uziva na prvni pozici Statistik skrz pocasi. Jestli bude pokracovat a jeho bezpecne zazemi zustane neposkrvneno, urcite se opozici neseme pytel mouky hodne pronese.

Jinak tady opravdu neni prilis kde a co. Vsichni maji skvele rozdelene hranice, kde maji skrz vyhody teto mapy jen minimalni spolecne hranice, ktere se docela realisticky daji udrzet. Docela pravidlem je, ze se tahle akce neprilis dari hraci Koblížek, ktery je mnohdy v nejprudsi bitve a jeste casteji nedozije konec ligy. Neni tomu jinak ani tentokrat, kdyz je to opet on co ma nejvecsi nepratelskou hranici - alespon z dvou vudcich alianci.

Mame tady totiz i treti alianci, Azeroth, ktera se na zacatku poskladala z neutralnich zivotachtivych organismu a snazi se nejenom prezit, ale i vzkvetat. Prozatim nevypada, ze se to prilis dari, dva z nich jsou tesne pred smrti nebo smazanim, i kdyz to podle vseho urcite preziji v bezpecnejsim zakulisi alespon s jednou zemi. Prave oni, Azeroth, zda se vycerpavaji vsechno soustredeni z Hasisaku, co vyuzivaji ve svou vyhodu Legion of Doom. Uvidime, jak to pujde dal, kdo bude plytvat a kdo naopak rozumne investuje manu a penize do kriticky dulezitych utoku na prelom nepratelskych barikad - a ze to taky jde! Sila utoku roste rychle stejne jako sila kouzla!

5. 4. 2020 19:07

Legion of Doom necekali prilis dlouho aby prekonali tu hranici a kdyz uz, udelali to s gracii. Rozdil v zemich mozna nebude tak dramaticky, protoze jde jen o rozdil trech, ale bodovy je drasticky. Pres 6 tisic bodu, kdyz si vemu ze se uz od zacatku drzeli tesne za Hasisakama, kteri si drzeli jemny naskok v obou hlavnich hodnoticich atributech.

At se koukam, jak se koukam, LoD si proste naskocili jemne na kazde mozne strane. Prumerny pocet zemi maji 13.75 oproti 13.375 u Hasisaku, coz ale neni fer protoze jen dnes aladinn vychytal vzrust 6 zemi, co je presne tento rozdil. Jeho skuruti nenazranost bude problem pro opozici, jiz ted ma 21 zemi, pocasi mu prospiva a ma jeste par volnych zemi.... Ale nema vubec na koho utocit, nedosahne na nic krome jedne stastlive sance pres sveho aliancniho velitele Waltera a Portal smerujici z Nemecka do Polska. Jak jim aladinn zveda zeme, veslavny hobit 81070586 si to jednoznacne uziva na farme. Uzasne pocasi, taktez jako aladinn zadne hranice takze je moznost podporit zhavejsi hranice a jen ted, kdyz uz ma 14. zemi dostava se do kontaktu s nepritelem. Dosavadni opozice nema proti dvounasobku tahu sanci, jiz odedneska ale dosahl kontaktu na hranicich se schopnejsim a vyrovnanejsim souperem. Veteran Devil123 vtelesneny na skreti hordu bude mit sanci brzo okusit slavne a jemne hobiti masicko.

5. 4. 2020 00:02

Vylosování tří artefaktů (náhodný dárek) ve VIP lize K1 je tu!


Artefakt Dárek - překvapení získává hráč Beny II. na hrdinu Akagor

Artefakt Dárek - překvapení získává hráč Templář na hrdinu Death Knight

Artefakt Dárek - překvapení získává hráč Arekino2 na hrdinu Lexusa


Gratulujeme výhercům! Další věk budeme opět 5. den losovat, bude-li v lize alespoň 20 hráčů.

Znáte sesterskou hru Dark Elfa - Pána Hradu?   
Již 10 let běží moje druhá hra, které věnuji hodně času. Je to budovatelská a RPG webová hra, kde se nehraje na herní kola, ale bojuje se v reálném čase. Herní věk trvá 80-100 dní, a cvičíte si svého hrdinu (válečník/válečnice, čaroděj, elfka).

Zde je hezké motivační video slavného klanu Slzy Chaosu, kde je zrychlená ukázka bitev a dobývání hradů.

Pokud chcete, zkuste ji a napište mi na Lord Pletron.


Odkaz na hru: www.PanHradu.cz

 1. Ano, hru jsem viděl a zkoušel

  Hlasů: 171 (59%)
 2. Ano, o hře vím, ale nezkoušel jsem ji

  Hlasů: 94 (32%)
 3. Ne, o hře nevím

  Hlasů: 15 (5%)
 4. Ne, o hře nevím, zkusím

  Hlasů: 6 (2%)
Hlasovalo hráčů: 286