Pozorovatel 2C - jsi přihlášen, liga 2C, herní den 6

Svrhnutí Dark Elfa: cílem této ligy je v sedmi zemích postavit sedm největších magických věží, poté založit kult a vyzvat ostatní vládce, aby ho podpořili. Má-li kult podporu 151 zemí, otevře se vojsku cesta do země Dark Elfa a silnější zvítězí...

Tato nevíkendová liga "nového typu" má zastavené vyhodnocování útoků a kouzel o víkendu. Vyhodnotí se až v pondělí.

Odměňování hráčů

V této lize se hraje o 56,7
Vítěz získá odměnu: 17
Hráči si rozdělí za země: 39,7

Dnešní cena za 1 zem: 0,105
Cena všech tvých zemí: 0
Vstup do hry
Komentáře k lize 2C

19. 8. 2019 15:55

5. den
Pátým dnem se stalo nebo ještě stane několik zajímavostí:

1. Fandové DE nevydrželi tempo pelotonu a na předposlední místo ztrácejí už cca 20 zemí.
2. Irsilův drak mocným plamenem sežehl vojsko Elmonathu a nalomil tak Polyfungusovi zázemí
3. Georion pomalu ale jistě nestačí na skuruto-člověčí jižanské hordy. Moc dlouho už asi nevydrží…
4. Tfera2 dobyl/a staré obětiště vládce Blahoooo, který ztratil i opatství a bude se muset začít megarychle otáčet.
5. Proběhne losování o 3 rytířské meče, které budou náhodně rozděleny mezi hráče (mohou být na hrdinech mimo ligu).
6. Byla lehce upravena „audio-soutěž“ z pátku – o artefakt ze setu DE a nekr/mág budou mít vládci nárok nezávisle na tom, zda vydrží do 13. Dne. Navíc, pokud vydrží, budou si moci vybrat ještě z možností 2000expů, náhodný artefakt ze setu mág nebo 5 DEkreditů (pokud nepřežijí, posouvají se odměny dalším hráčům, více info v minulém komentu).

A co dál?    Bojujte, bojujte! Posílejte Vaše zvuky nebo videa. O nic nejde – téměř zdarma můžete obdržet bombavýhry! Takže jde vlastně o hodně! Sám jsem zvědav, kdo nakonec vyhraje, kdo se nakonec stane nejvíce „vášnivým a duchaplným“ bojovníkem.

17. 8. 2019 13:44

SOUTĚŽ!!!

Musím se Vám s něčím svěřit - dnes jsem měl sen. Zjevil se mi samotný Darkelf a byl smutný. Posteskl si, že sleduje mnoho bitev mezi vládci a už to není, co dřív. Všichni chtějí moc, bojuje se pro peníze a mnohým válečníkům schází nadšení z boje, emoce, vášeň a zušlechtěný duch. "Dříve se stačilo podívat bojovníkovi do očí a hned jsem věděl, že byl stvořen pro boj a slávu. Teď je to banda, co si na skutečný boj jen hraje, nedělají žádné rituály, bojové písně, chorály a pokřiky", posteskl si...Proto vyhlašuji soutěž. Zúčastnit se může každý vládce v lize 2C.

Na vědomost se dává, že mocný Darkelf obdaruje libovolným artefaktem (na libovolného hrdinu) ze setu Darkelf toho vládce ligy 2C, který ze všech nejlépe prokáže svého bojového ducha a "nalazení se" před bitvou bojovým pokřikem, písní nebo chorálem. Cenou útěchy za 2. místo budiž libovolný artefakt ze setu nekr/mág. A navíc pokud tito vládci přežijí do 13. dne, čeká je další odměna - 2000 expů pro hrdinu nebo náhodný artefakt ze setu mág nebo 5 DEkreditů (hráči si vyberou dle pořadí). Pokud vládce nepřežije, nárok na další odměnu má následující vládce v pořadí.
Upřesňující informace

Do 22.8. 23:59 zašlete na e-mail jackille@seznam.cz originální (žádné plagiáctví) audio nebo audiovizuální záznam o maximální době trvání 1 minuta (zvuk nebo video se zvukem, velikost souboru do 8Mb, nad 8Mb odkaz, např. na youtube kanál), který bude zachycovat Váš vlastní bojový pokřik, chorál, píseň apod.
Do předmětu e-mailu uveďte: DE 2C "jméno vládce v lize"
Každý vládce může poslat nejvýše 1 soutěžní e-mail. Vládci svou účastí souhlasí se zveřejněním svých výtvorů na stránkách Darkelfa.
Hodnocena bude kvalita projevu - bojovnost, emoce, míra příslušnosti vládce k rase, kterou v lize zastává (např. skřet by neměl mít elfí píseň), v případě videí i rekvizity a doplňky, volba prostředí apod., fantazii se meze nekladou. Doporučuji se zdržet vulgarit.

23.8. (do 23:59) vyberu 6 nejlepších výtvorů od nejlepšího po nejhorší (1. až 6. místo) a první dva získají uvedené ceny (1. artefakt z DE setu a 2. z nekr/mág setu). 13. den proběhne vyhlášení vítěze "další odměny" (do té doby jej ostatní hráči mohou sundat z mapy a nárok na výhru bude mít následující hráč). 1. vládce si vybere ze 3 možností, 2. ze 2 zbylých, poslední bere, co zbyde.


Ceny: (vyhodnocují se 23.8.)
1. místo - libovolný artefakt ze setu Darkelf
2. místo - libovolný artefakt ze setu nekr/mág"Další odměna" (vyhodnocuje se 13. den)
1. místo - výbírá mezi 3 možnostmi - 2000expů pro hrdinu nebo náhodný artefakt ze setu mág nebo 5 DEkreditů
2. místo - vybírá ze 2 možností, které zbydou
3. místo - na něj zbyde poslední možnost


Znáte sesterskou hru Dark Elfa - Pána Hradu?   
Již 10 let běží moje druhá hra, které věnuji hodně času. Je to budovatelská a RPG webová hra, kde se nehraje na herní kola, ale bojuje se v reálném čase. Herní věk trvá 80-100 dní, a cvičíte si svého hrdinu (válečník/válečnice, čaroděj, elfka).

Zde je hezké motivační video slavného klanu Slzy Chaosu, kde je zrychlená ukázka bitev a dobývání hradů.

Pokud chcete, zkuste ji a napište mi na Lord Pletron.


Odkaz na hru: www.PanHradu.cz

 1. Ano, hru jsem viděl a zkoušel

  Hlasů: 114 (62%)
 2. Ano, o hře vím, ale nezkoušel jsem ji

  Hlasů: 60 (32%)
 3. Ne, o hře nevím

  Hlasů: 6 (3%)
 4. Ne, o hře nevím, zkusím

  Hlasů: 3 (1%)
Hlasovalo hráčů: 183