Pozorovatel 2Am - jsi přihlášen, liga 2Am, herní den 2

Svrhnutí Dark Elfa: cílem této ligy je v sedmi zemích postavit sedm největších magických věží, poté založit kult a vyzvat ostatní vládce, aby ho podpořili. Má-li kult podporu 65 zemí, otevře se vojsku cesta do země Dark Elfa a silnější zvítězí...

Odměňování hráčů

V této lize se hraje o 28,8
Vítěz získá odměnu: 8,6
Hráči si rozdělí za země: 20,2

Dnešní cena za 1 zem: 0,266
Cena všech tvých zemí: 0
Vstup do hry
Komentáře k lize 2Am

28. 3. 2020 14:26

Krásnou již skoro aprílovou sobotu v době koronavirové,

není tajemstvím, že jak Zimní turnaj 2019, tak klanová výzva již také takřka skončila a tak se mnoho hráčů vyvlíklo z hraní jinde a může se podívat někam jinam – třeba sem do ligy 2Am, která (kdyby to někdo nevěděl) spočívá ve hře maximálně 4 vládců v alianci a opět jde o porážku Darkelfa, jen ten počet zemí pro podporu kultu může být nižší (teď mi vypadlo kolik, napište to pls někdo na ligové)…

A kdo se sem přišel podívat?    V lize je krásných 16 vládců. Zatím se aliance skládají – vidím Aicu Amrun, Mysteriarchy a Pretoriány Temnot. Jak se nám to tady nakonec poskládá?    Možností je dost. Krypt bude asi také na malou dvojku dost. Pro tento den bych vypíchl zajímavý rozjezd Gatze za nekra, který poslal jen 1 útok. Možná za to může i těsná pozice u kolegy „ajcáka“ Wiliama.

Pěkně se nám to tady rozjíždí. To bude pain! Jo a napište na ligové, zda byste chtěli nějakou soutěž nebo jestli je Vám to fuk.

Znáte sesterskou hru Dark Elfa - Pána Hradu?   
Již 10 let běží moje druhá hra, které věnuji hodně času. Je to budovatelská a RPG webová hra, kde se nehraje na herní kola, ale bojuje se v reálném čase. Herní věk trvá 80-100 dní, a cvičíte si svého hrdinu (válečník/válečnice, čaroděj, elfka).

Zde je hezké motivační video slavného klanu Slzy Chaosu, kde je zrychlená ukázka bitev a dobývání hradů.

Pokud chcete, zkuste ji a napište mi na Lord Pletron.


Odkaz na hru: www.PanHradu.cz

 1. Ano, hru jsem viděl a zkoušel

  Hlasů: 169 (60%)
 2. Ano, o hře vím, ale nezkoušel jsem ji

  Hlasů: 91 (32%)
 3. Ne, o hře nevím

  Hlasů: 15 (5%)
 4. Ne, o hře nevím, zkusím

  Hlasů: 6 (2%)
Hlasovalo hráčů: 281