10%20%40%60%100%

Dark Elf online webové hry

(Registered: 17834 , active: 483)

ark Elf is a strategic online game from the realm of Lord of the Rings. This game features a unique large scale map, where you can observe other players, their cities, armies and heroes.

After registration, you start with a few soldiers in a poor land. As time passes, you conquer neighboring lands, build fortresses and magic towers, cast spells and train your heroes.

Objective of the game is to conquer lands from other players and ultimately defeat the Dark Elf, a tyrant ruling this world.

You can have lots of fun and find new friends. If you are a skilled leader, you can lead other players to victory. Playing this game is for free. To arms! More information about the game here

News

26. 1. 2021 00:15

Dnes se otevírá D1a – akční deathmatch bez bojeschopnosti
Ale pozor! Do ligy prosím nelogujte! Vzhledem k vládním opatřením se bude jednat pouze o uzavřenou společnost, konkrétně si tam roztrhají občanky Stínový vlk a ffv vy. Bude to první souboj z Best of 3, které spolu tito dva hráči sehrají. Proto jim prosím do ligy nelogujte, aby vás admin nemusel mazat.

Pokud je vám líto, že do této ligy nejste pozvaní, můžete zaskočit na Discord, kde mezi 18:45 a 23:59, kdy se tato liga hraje, budou krátké streamované vstupy komentátorů Hodora a pajarilla. Konkrétní podoba ministreamu je zatím teprve v jednání, ale už teď můžu slíbit, že tam bude elektronická tužka!

Novinka ve hře – akční DM bez bojeschopnosti
V “pyramidě” lig si můžete všimnou, že tam přibyly dvě šedé ligy D2a a D3a. Jedná se o DM ve stylu akční klasiky, které si můžete na přání nechat otevřít. Díky úpravě otevírání lig stačí odchytnout LP nebo Pluhtika a domluvit si otevření konkrétní ligy. Můžete si vybrat, kdy má být herní den této ligy (v jaký čas se bude hrát), v jaké oblasti a s jakým počasím. Ideální pro jednodenní souboje a/nebo vyřizování si účtů!

25. 1. 2021 16:00

Je hodně naivní myslet si, že lognout mága, ke kterýmu přistupujete jen přes data z mobilu a posílat si spoka do útoku nebo nespa soupeřům, Vás ochrání a že jste se systémem pěkně vydrbali.
Hovořím k těm, kteří si tak zvykli, že mají o něco pohodlnější rozjezd než zbytek ligy.

Byl jsem docela mírný v předchozích případech, ale protože mě až šokuje na kolik takových případů jsem narazil, když jsem si projel ligy, tak oznamuji, že od této chvíle to budou 3 měsíce ban na hlavní účet a permanentní na ten vedlejšák.

24. 1. 2021 13:09

Rada Starších jen bere deky a nic nedělá?
Admini jsou parta neschopných a vyhořelých hráčů?


Myslet si to můžete :- )

Realita je taková, že třeba dneska na popud Rady byli smazaní hráč z lig K3 a K1 a dostali tresty za to, že si z druhého účtu házeli spokojenosti pod nohy.

Mulťačení se prostě nevyplácí.

By Almir

24. 1. 2021 12:59

Pár vylepšení hry a oprava pozicování hrdinů na mapě

1) Opravna chyba pozice více hrdinů ve stejné zemi na mapě. Už se nestane, aby hrdina podivně odskočil daleko do sousední země.

2) Na titulní stránce hry vyměnily statistiky TOP klany za TOP klany 182 dní a TOP hráči za TOP hráči 182 dní.

Průběžné 182 denní statistiky lépe zobrazují aktuální obraz hry a výkonu hráčů a klanů.

3) Kouzla a útoky v nevíkendovkách se již nezobrazují na titulní stránce ve statistice v SO a NE.

Až doteď bylo možné si zjistit sílu kouzla či útoků v nevíkendovkách na titulní stránce hry, protože sobotní a nedělní přepočet tyto tajné údaje vyzradil a vypisoval je ve statistice. Ano, jen za podmínky, že byly v TOP5 v rámci celého světa DE.

To je již opraveno a přepočet zjistí, zdali se liga o víkendu nehraje a tyto údaje nevyzradí. Během pracovních dnů ale vypisovat tyto údaje z nevíkendovek bude.

21. 1. 2021 20:01KOMENTÁTORSKÝ SPRINT

S potěšením Vám oznamuji, že od 1.2.2021 startujeme Komentátorský sprint!

Co je komentátorský sprint?
Souboj/závod komentátorů o nejlepšího komentátora měsíce začínající prvním dnem měsíce a končící posledním dnem v měsíci. Komentátoři budou několik dní před začátkem nového měsíce vyzváni k zaslání přihlášek.

Kdo se může přihlásit?
Jakýkoliv komentátor (kdo jím není, nechť mě požádá poštou na nick Jean), pokud už kapacita ve sprintu není obsazena (max. 8 komentátorů ve sprintu, kdo se dříve přihlásí poštou na nick Jean po jeho výzvě na sloupku a fórech DE).

Co se hodnotí?
Čtivost, nápaditost, vtáhnutí čtenáře do děje, přehled, nezaujatost (pro 1 stranu), zajímavost obsahu, pravopis, četnost komentářů, „grafika“ apod. Komentátor musí celý měsíc komentovat alespoň 1 za 3 dny. Hodnotí Jean dle svého nejlepšího svědomí.

Jak to bude probíhat?
Několik dnů před začátkem nového měsíce na sloupku, inzertním a meziligovém fóru sdělena výzva k přihlášení do sprintu pro následující měsíc. Dva až tři dny před začátkem měsíce budou vyhlášeni noví sprinteři, Jean přidělí každému komentátorovi příslušnou ligu. Celý měsíc komentátoři píši komenty k ligám. Pár dnů po konci měsíce proběhne vyhodnocení, vyhlášení vítězů a rozdání odměn (tou dobou už je v běhu další sprint dalších sprinterů a zase znova).


Tímto spouštím první Komentátorský sprint (pro měsíc leden)! Závazní zájemci, přihlašujte se do 28.1. 23:59 do pošty na nick Jean zprávou ve tvaru „Sprint 01/2021“ + o kterou ligu máte největší zájem. Prvním osmi odepíši potvrzení o účasti v soutěži. 29.1. pak přijdou vybraným komentátorům do pošty další instrukce a přidělená liga pro komentování. Hodně štěstí!


Ceny pro měsíc leden:

1. místo – 2 artefakty ze setu Sv. Václav/Darkelf
2. místo – 1 artefakt ze setu Sv. Václav/Darkelf a 1 ze setu nekromant/mág
3. místo – 1 artefakt ze setu Sv. Václav/Darkelf
4. místo – 1 artefakt ze setu nekromant/mág
5. místo – 1 artefakt ze setu trpaslík/elf/rytíř


18. 1. 2021 21:51

*g* Liga S1: Devil123 ft. ~BOMI~ - Komentátorský battle *g*

V pátek byla spuštěna organizovaná rasovka S1, kde si velitelé Arekino a prisnak volili napřeskáčku přihlášené hráče a poté je organizovaně museli postupně nalogovat do ligy.

Otroci magie, jež se trefně pojmenoval tým skřetů a mágů velitele Areka má 3. den 74 zemí, jejich soupeř v podobě temných elfů a hobitů s protichůdným názvem Vládci magie pod vedením prisnaka prozatím nastřádal zemí 80.

Průběh ligy famózně komentuje duo Devil123 a ~BOMI~. Každý je zároveň zástupcem jednoho z týmů. Komentátoři zvolili naprosto odlišný styl komentování ligy.

A já si tímto dovolím Vás pozvat ke sledování rasovky S1 a především ke čtení, sice delších, ale zato vtipných a trefných komentářů. Dnes se komentátorské duo dokonce pokusilo o rapový battle! Jak se jim to povedlo?

*q* Posuďte sami! *q*

Free Online Games pletron@volny.cz

Best clans

Lamky: 848 points
Legion of Doom: 420 points
Královská Legie: 266 points
Hašišácké doupe: 236 points
Vidláci: 232 points

Best players

Walter: 150 points
Reno: 141 points
aladinn: 123 points
ShadowDancer: 120 points
lamas: 116 points

Best heroes

Ohnomet: 467542
Enslaver of Souls: 448451
NeZnámý :: 361809
Kulík Chluponožka: 339504
Green II: 338106

Most frequent forums

Interleague: 254 entries
Questions: 42 entries
League x: 167 entries
League S1: 55 entries
League 2A: 29 entries
League 2B: 15 entries
League 3A: 15 entries
dark elf webové hry zdarmadark elf super hrydark elf webhrydark elf online hry1000 her zdarma