g < > w u d - k f e z s a*www.darkelf.cz*Dark Elf*/a 1 2 3 4 5 6 7 8
Selection of league:    

Most frequent forums: 3E(97 entries)    K1(84 entries)    x(81 entries)    Rm(53 entries)    1(45 entries)   

:) :! 8) | 8- 8| ) :P 8x 8O :/ :( :+ :O :X :p :d r t v q
kbelik  17/23
K1
Kruh světla
29.3. 13:17:49
Zkoumač2 : pokud je podle tebe rozdíl jen v hrdinech, tak pojď někdy dát DM klidně bez hrdinů, čisté 1v1
Zkoumač2  4/23
K1
Azeroth
29.3. 10:07:46
Harald : Pokud chceš psát věcně. Abychom nezaměňovali pojmy a nikdo nedostal zkreslenou představu.

,,totiž VP přes neutrála a přesun je podle mne svinstvo"

Kdo byl ten neutrál?    Neválčil náhodou s vašim členem od prvního dne, kdy spolu měli společné hranice?    Jak a kdy se ten člověk aktivně a explicitně s vámi domluvil, že je neutrál?    Nebo z jaké implikace jste (zdá se mylně, k vlastní škodě a absolutně bez důvodu) vycházeli, že je neutrál?   
Zkoumač2  4/23
K1
Azeroth
29.3. 9:56:44
Harald :
Přestaň prosím argumentovat hrdiny,..
Ne, nepřestanu. Leda uslyším argument, který mě přesvědčí.
,,..slyším to často a mám na to poměrně jednoznačný názor:"
Good for YOU.
,,Jsi tady v elitní lize K1"
Co je elitního na hraní s výhodou?   
,,Tohle beru, Djerun by sice asi brečel, že vás je víc, ale tohle mi přijde férové a jasné."
To nevím, ale někdy mi přijde, že jistá část hráčů DE snaží ukecat si výhodu do hry právě tou iluzí, že rovnováha je 8:8 bez ohledu na okolnosti a snaží se z toho udělat obecné svazujíí pravidlo. A pak kolem toho dělá agresivně humbuk, aby si to prosadila.

A hrdina je někdy taková okolnost. Někdy coby výsledek přechozí hry, někdy narychlo vydekovaná. A já na nikoho nehážu brambrorou, že ji používá. Ale nemyslím, že 1:1 či 8:8 je v tom případě vždy fér.

závěrem
,, Přestaň prosím argumentovat hrdiny, slyším to často a mám na to poměrně jednoznačný názor:"
,,Jsi tady v elitní lize K1"
,, Takže pokud se ti nelíbí hrát proti silnějším hrdinům než máš ty, doporučuji hrát nižší ligy, tam takové hrdiny nepotkáš."
,,Pokud máte pocit, že vaše umění a hra je na nižší úrovni než naše"
,,Ovšem co jste předvedli tady.."
,,..nějaké morální zásady, za kterými si stojí (byť odlišné než mám já)."
->> Ty arogantní patronizují vílo.
Vélin al Sorna  16/23
K1
Azeroth
28.3. 19:44:36
Mr. Nobody .. : Harald : Jak už jsem psal Haraldovi. Tohle podle mého názoru není spolupráce. Kdyby se tohle stalo mi, tak by mně ani nenapadlo, že by mi to mělo vadit. Přesun v rámci svého území přes neutrála mi osobně nepřipadá nic hrozného.
To je jen spíš pro Nobodyho. Harald to ví a také ví, že ta diskuse dál nemá smysl, máme na to prostě odlišný názor, to se stává...

Btw. probíral jsem to i v klanu a chrabromir je toho názoru, že to bylo přes čáru a RG by se tomu měla do budoucna vyvarovat. Požádal jsem tedy dotyčného, aby to už pod erbem RG nedělal.
Mr. Nobody ..  9/16
2Am
max 18 znaků
28.3. 18:28:51
Harald :
Mně fakt přijde divný, že nikoho neobepisete, nezjistite si situaci. A čekáte, že vám hráči budou psát s kým spolupracují či ne. Jako bylo by to pěkný přiznat to. Ale pokud si sami nevyvinete, aktivitu, tak pak tu nemůžeš na to téma brečet.

A to s tebou i soucítím a věřím, že to od RG nebylo hezký.
Zkoumač2  4/23
K1
Azeroth
28.3. 18:23:48
Harald : Používám někdy nadsázku. Na dva příklady jsi narazil a pojmenoval :-). Opakovat je nebudu, aby se toho někdo se superdoslovným vnímáním textu nechytl a nezačal je rozpytvávat. Ale. Nikoho tady neznám, s nikým nemám osobní, hráčskou ani jinou zkušenost. Nejsem v pozici dávat arbitrární soudy a generalizující tvrzení o povaze kohokoliv, jedince nebo skupiny. Použití těchto konkrétních dvou bylo z mé strany v humorném duchu a rozmaru a omlouvám se, pokud tak na druhou stranu nepřešla a někoho se dotkla. *f* Zároveň ale neříkám, že se tak nebudu vyjadřovat do budoucna, když budu chtít. *:P* Je to stará debata, jestli je někdo hrubý, nebo ten druhý je přecitlivělý.

Djerun : Jo. Ale jestli tu můžeš přijít a kamarádsky několikrát opakovat stejný pohled, argumenty, používat je k nějakým pasivně i aktivně agresivním výpadům a hodnocením (můj dojem), tak je zcela na místě otázka, odkdy se může další člověk kamarádsky ozvat, že je to otravné. Nikdo ti samozřejmě neupírá právo o tom psát dokola a dokola. A jestli to nebylo z tvé strany kamarádsky myšleno (protože pak by ta moje reakce byla kompletně ok), tak to není ničí problém než tvůj. Rád si s tebou třeba někdy zahraju, atd.
Mr. Nobody ..  9/16
2Am
max 18 znaků
28.3. 17:00:03
Harald :

Jedničku si můžeš hrát i s normálními hery. Upřímně mně se to, kam se to dostalo taky moc nelíbí. A hrdinové udělají hodně (samozřejmě je musí umět hráč používat). A pokud přijde aliance s horšími hery a třeba míň zkušenosti. Nevidím vůbec problém v tom, že si tu výhodu snaží získat jinak. Navíc, kdo vám nedá neutralitu, tak s tím musíte počítat jako s potenciálním nepřítelem. Takže buď ho obepsat nebo počítat jako s protihráčem. Lamentovani na tom, že ten neutrál pomohl už pak nedává smysl. I když máte pravdu RG si to mohlo dohrát bez toho.

Je to fakt jednoduchá liga. Souboj 1vs1vs1. LoD znám, RG ne. Tak si obepisu neutrali nebo s nimi počítám jako s nepřáteli.

Oni fakt nemají povinnost vám psat s kým hrajou, či s kým mají či zatím nemají domluvu. To si ani moc nedovedu představit.
Harald  8/23
K1
Kruh světla
28.3. 15:05:26
Zkoumač a ostatní miláčci : Upřímně se mi moc nelíbí tvůj přístup.

1. Přestaň prosím argumentovat hrdiny, slyším to často a mám na to poměrně jednoznačný názor: Hrdinové jsou součástí hry (i když mají větší vliv, než by se mně osobně líbilo), stejně jako artefakty, využít je může každý. Jsi tady v elitní lize K1, momentálně pravděpodobně v lize s největší úrovní na DE, kde jinde mají hráči hrát se svými hrdiny?    Potom silného hrdinu může mít každý, kdo pro to něco udělá a investuje čas, snahu a um, nebo peníze (pro zajímavost já jsem nikdy žádné peníze za hrdiny nedal, Sunfyre je dárek k narozeninám a DE set jsem poskládal z rasovek, soutěží a aukce. Hunter není můj, ale to ví na DE každý), ale hrdinové jsou dostupné pro každého, kdo se snaží a chce. Takže pokud se ti nelíbí hrát proti silnějším hrdinům než máš ty, doporučuji hrát nižší ligy, tam takové hrdiny nepotkáš.

Pro tvoji zajímavost, moji hrdinové mi dávají bonus 112% do SK, nikoliv 80%, to ses sekl poměrně značně. A to ještě nejsou všichni hrdinové na mém území.

2. Pokud máte pocit, že vaše umění a hra je na nižší úrovni než naše a máte pocit, že je třeba to něčím kompenzovat tak hrajte ve větším počtu, ale řekněte to na rovinu. "Ten a ten hraje s námi jsme ve dvanácti lidech." Tohle beru, Djerun by sice asi brečel, že vás je víc, ale tohle mi přijde férové a jasné. Ovšem co jste předvedli tady - totiž VP přes neutrála a přesun je podle mne svinstvo, je to jasná a velmi výrazná spolupráce s třetí stranou a to za mne silně není košér. Je to jako kdyby neutrál tři týdny farmil, pak prokouzlil mága konkurence, prokouzlil DE a nechal vás zavřít. To co jste udělali, je za mne principielně stejný podraz, jakkoliv není tak výrazný.
Pluhtík, se kterým jsem o tom mluvil zastává stanovisko, že VP nebyl použit k útoku a tedy to schvaluje, ale pokud by jste přes VP útočili, tak by zuřil. To je podle mne nesmysl, přesunuté jednotky byly použity k toku, jednotky, která tam (podle mých morálních pravidel) být neměly. A ty jednotky velmi výrazně ovlivnily frontu, kde už přes týden válčíme. Je to jak kdyby útočily, jen to bylo o den později.
Vzdávám ale čest Pluhtíkovi v tom, že jak píšeš nechtěl vzít žádné spolupráce s neutrály pod hlavičku s erbem RG. Neříkej o něm že je blbec, má-li jako člen klanu, se kterým zrovna náhodou hraješ nějaké morální zásady, za kterými si stojí (byť odlišné než mám já).

3. Prosím neříkej o nás, že jsme svoloč, pokud já vím, tak hrajeme čestně a bez jakékoliv spolupráce s třetí stranou. Pokud se ti na naší hře a přístupu něco nelíbí, rád si to poslechnu, zhodnotím a konstruktivně napíšu svůj názor.
Djerun  21/23
K1
Kruh světla
28.3. 12:19:01
Zkoumač2 : Jsi hloupý
Zkoumač2  4/23
K1
Azeroth
28.3. 0:23:36
..tak co já vím, náš trpaslík je šílený, tak už to teda otevřené asi není *8-* *8|*

space-saving skin decorative skin