g < > w u d - k f e z s a*www.darkelf.cz*Dark Elf*/a 1 2 3 4 5 6 7 8
Selection of league:    

Most frequent forums: 3I(43 entries)    3E(34 entries)    x(19 entries)    Rm(16 entries)    1(8 entries)   

:) :! 8) | 8- 8| ) :P 8x 8O :/ :( :+ :O :X :p :d r t v q
okoder  8/21
3I
Uruk-hai
9.7. 22:10:18
Prettorian : Takže předpokládáš, že každý nový hráč(nováček) bude už od začátku hraní znát nějakou tu vaší herní nepsanou ''kulturu''?
Celuar II.  10/21
3I
Královská Legie 3I
9.7. 10:51:37
Gort IV. : už odišiel ... asi pochopil že 2 zápis s 0 zemkami už v sieni asi mať nebude *:)*
Gort IV.  14/21
3I
Královská Legie 3I
9.7. 10:08:29
Prettorian : ked je v aliancii Lord blbec pardon Lord foter tak tam kulturu nehladaj *:)* to uz vieme par vekov
Prettorian  9/21
3I
Královská Legie 3I
9.7. 8:11:57
okoder : Tak bylo to myšleno ironicky,asi ti to nedošlo.
Hraji už poměrně dlouho a když se vrátím t té tvé hydře,nepamatuji věk kdy by se ali domlouvali že se hrát nebude,to prostě platí řekněme k určité kultuře jednotlivého hráče.
Zmínil jsi domluvu mezi ale,ano ale většinou jde o ali klanové kde je záruka že to všichni budou respektovat.
Celuar II.  10/21
3I
Královská Legie 3I
9.7. 0:38:04
okoder : *:)* *:)* *:)*
okoder  8/21
3I
Uruk-hai
8.7. 21:50:40
Prettorian : Tys to asi nepochopil.. když to porovnáváš s něčím co jste si vzájemně dohodli(napsali si mezi sebou). Pokud vím tak když už chceš přirovnávat tak se třeba normálně aliance dohodnou na vrácení hrdinů a za jakých podmínek a napíšou si mezi sebou což v tomto případě neproběhlo. Tak se příště trochu zamysli nad tím co píšeš ju? *:!* A pokud ti to stále nedošlo tak si přečti celý kodex hry, tady máš takovou menší ochutnávku abys byl o něco chytřejší pro příště:)

§4
V průběhu hry je možné uzavírat smlouvy:
a) systémové (mezi zeměmi) – nabízené herním systémem v nabídce Smlouvy - útok přes tyto smlouvy není protiprávní a jako takový nebude nijak postihován,
b) herní (mezi hráči a aliancemi) – lokální, alianční, jiné – sjednané individuálně mezi hráči a aliancemi - tyto smlouvy musí být bez výjimky dodrženy, kdo poruší herní smlouvu, bude potrestán podle tohoto Kodexu.
Prettorian  9/21
3I
Královská Legie 3I
8.7. 19:03:36
okoder :
Já se dedy většinou na ligovém nevyjadřuji,ale jestli napíšeš že pokud chcete hrát podle pravitel,tak jste to měli napsat,je trochu blábol,nemyslíš?
To už tedy když bez pravidel,protože se nedomluvili můžu dnes vlítnout na Hraničáře i když máme mír?? *:!* *:)* *e* *e*
okoder  8/21
3I
Uruk-hai
7.7. 16:36:11
Nechci se tady nějak obhajovat protože to bude ve vašem případě zbytečný ale uvědomujete si, že všichni z Vás mají mnoholeté zkušenosti v DE a jste už členy nějakého zavedeného klanu, zatímco my když to tak vezmu jsme náhodně posbíraní nováčci kteří spolu nikdy předtím nehráli. To je jako když máš tým osmi profesionálních fotbalistů kteří aktivně hrají fotbal proti osmi náhodným lidem z ulice. Ale to je zbytečný to tady Vám vysvětlovat.

Ale jak jsem říkal, pokud jste měli zájem hrát podle pravidel tak se stačilo dohodnout. To že se Váš velitel nedokázal vyjádřit a něco navrhnout, to už je Váš problém *:!*
Celuar II.  10/21
3I
Královská Legie 3I
7.7. 15:40:23
czBishop : Vieš podľa tvojej logiky ak je toto v poriadku tak je vlastne v poriadku a fér prakticky všetko ... aj také cigánske férovky ako som zažil tu v tejto lige od Lorda Fotra a pod keď 5 na 1 sa tvárili ako frajeri ... ale tak poslednú dobu je to trend. Očividne Lord Foter v prípade výhry Vašej zas bude figurovať v sieni ako 0 zemkový spasiteľ *:)* Mám pocit že DE-čko riadne klesá na duchu a osobne odkedy hrám som teda nikdy nedoberal po plnej 8mičke znova dalších hráčov ak nejaký odlogol, bol zmazaný a pod. ale to je vecou asi postoja a charakteru a o ten prišlo v poslednej dobe v DE strašne veľa hráčov. Pre nich keď prehrajú férovo 1 on 1 tak budúci vek prídu a dohodnú sa najlepšie 3 aliancie proti jednej alebo 5 hráčov proti jednému a pod. aby akože to bolo isté *:)*
Martass2  12/21
3I
Královská Legie 3I
7.7. 12:25:12
czBishop : To je přesně ono, přesně o tomhle to je: "Zábava", o které tu mluvíš, s praktikami Vašeho velitele naprosto ztrácí smysl. Vytváření tzv. hydry, kdy se dobírá všechno co na mapě leží jen proto, aby se dosáhlo cíle, ničí tuto "zábavu" ostatním. To je jen můj názor, protože ztrácím chuť vůbec DE zapnout, když se něco takového děje.

Ostatním to asi přijde všechno v pořádku a můžou si za to klepat na ramena, jak to všechno dobře "zahráli".

space-saving skin decorative skin