g < > w u d - k f e z s a*www.darkelf.cz*Dark Elf*/a 1 2 3 4 5 6 7 8
Selection of league:    

Most frequent forums: x(129 entries)    3H(45 entries)    S1(43 entries)    1(37 entries)    2B(35 entries)   

:) :! 8) | 8- 8| ) :P 8x 8O :/ :( :+ :O :X :p :d r t v q
Observer 1  
1
2.3. 19:33:08

Já myslím, že poslové nic nahlašovat nebudou.
PinHead  2/38
3H
řežem posle
2.3. 18:36:19
odemě si semtam kouzlí něco Daver, kdyby to náhodou někdo kontroloval *8-* *f*
Magico  9/38
3H
Mysteriarchové 3H
1.3. 23:27:53
Kuzlil som magica,
Elb
Lord Pletron  
T8
28.2. 17:55:09
Drobné změny v ligách a vylepšení v DE...

Pokud máte 14 a více zemí, tak se nyní v okně "Hromadné kupování mágů" zobrazují tlačítka 2x, jednou dole a nyní i nahoře. Abyste nemuseli rolovat okno.A1 - přibyl zde "dvojkový" posel (jsou zde zakázané veškeré služby)
A2 - změněn "trojkový" posel na "dvojkový" + povolen nákup všech služeb
A3 - zde jsou dva poslové, ale zapnuli jsme úkoly od Rádce a povolili všechny služby

D1a, D2a a D3a - vyplácejí DE-kredity země i výhru za výhru (stejně jako v klasických DM)

D3a - byl zde dán trojkový posel, takže je zde možnost si poprvé zkusit boj proti poslovi v "a-k" lize (akční-klasické). Snad to systém hry zvládne. Ligu D3a může individuálně zapnout Pajarillo.

ZZ1 - zde se často bojuje stylem všichni hráči proti poslům, proto je počet hráčů v alianci zvednut z 8 na neomezeně.

2Aa a 2Ba mají sníženu úroveň krypt na "trojkové krypty" = žádná/nízká nebezpečnost


Děkuji Pajarillovi, který to se mnou umí a citlivě mi (po kapkách) připomíná, co bych měl udělat. *:)*
Magico  9/38
3H
Mysteriarchové 3H
25.2. 20:25:58
Teď jsem si všiml, že tu probíhá diskuze jak v poslanecké sněmovně. *:)* Takže k logu Syslla sem přikládám výňatek z klanového kodexu:
6. Pokud se do ligy chce přihlásit (nebo naloguje fyzicky do ligy) více, než 8 hráčů, konečný výběr aliance určuje velitel daného věku. Hráči, kteří i přes toto nalogují do ligy mají povinnost se co nejdříve odlognout bez náhrady např. proplacení služeb.
Bohužel se tak stalo a jako velitel jsem to okamžitě řešil, když jsem to zjistil. Jestli se nepletu, tak 1. den jsem přesvědčil Syslla k odlogu. Bohužel to nebylo dost rychle, tzn. k logu. Na discordu je, ale asi nekomunikuje přes něj, jinak by viděl, že je nás 8.
Pokud jde o logování, o půlnoci se otevírá liga a každý může nalogovat, kam chce. Všichni mají stejné podmínky. Vždy je některá oblast lepší než jiná vzhledem k zemím, poslům či jiným hráčům. Každý se snaží najít ideální pozici a kdo dřív přijde,... Na to si stěžovat nelze. O půlnoci se liga otevře a tečka.

Pokud jde o zachování poslovské ligy, obávám se, že jde o obecný pokles zájmu o DE. Hráči preferují hrát s normálními hráči a mnozí DE opouští. Proto je logické, že LP omezuje počet lig. Doba, kdy člověk byl rád za 6-7 zemí 3. den, 5 ali v lize, je bohužel pryč. Jestli si pamatuji správně, tak poslovská liga i před uzavřením byla málo navštěvovaná. Pro mne to je spíš zpestření stejně jako rasovka či S1, ale mám raději klasiku. Myslím, že zachovat poslovskou ligu by bylo krásné, ale přiznejme si, že se jedná spíš o naivní ideu. Prostě hráči DE vymírají a s nimi i jednotlivé ligy též. Víc se k textům zde vyjadřovat nebudu.

Magico
Magico  9/38
3H
Mysteriarchové 3H
24.2. 23:26:33
Kuzlil som magica, elb
Castamir  1/38
3H
Mysteriarchové 3H
23.2. 20:19:38
Lidi, nehadejte se tu, ju? *8)*
Galwail  2/42
1
Plný plátno melounů
23.2. 18:42:39
Vidím, že se tady zuřivě flejmuje *e* Většinu diskuze jsem zdá se prošvihl, ale napíšu k tomu svůj názor. I když nevím, jestli to tady ještě někdo bude číst.

pajarillo : Máš pravdu, že účast byla bohužel slabá. Bylo by to jiné kafe, pokud by sem organizovaně nalogoval další klan podobně jako my. Těšil jsem se na různé zákeřné taktiky, jako např. boostování poslů na hranici soupeře, ale nic z toho nebylo potřeba.

Taky mě mrzí, že máš pocit, že jsme tě nějak podvedli. Kouknul jsem se teď na hlasovaní na Discordu, které dělal Elbé. Nikde tam naše důvody pro otevření ligy nerozvádíme. Palcem nahoru tam hlasovalo pět lidí od nás z klanu a dalších sedm mimo. Ostatní emotikony nepočítám. V soukromé komunikaci s LP a potom s tebou jsem se netajil, že minimálně první věk sem organizovaně logneme s klanem. Když ses mě potom později ptal na důvody, tak jsem myslím vysvětlil, že většina od nás sem jde kvůli abecedě. Já jsem třeba byl i zvědavý, jaký ten formát bude. Nehraji DE tak dlouho, nebyl jsem tady, když byla 3H naposledy otevřená.

Pokud máš pocit, že jsme měli být více transparentní v té úvodní anketě a uvést už tam, že máme nějaké klanové motivace, tak za to se omlouvám, že jsme to neudělali. Ale nepřišlo mi to tehdy vůbec relevantní. Zjišťovali jsme obecný zájem o otevření této ligy. Ne to, jestli nám někdo podpoří nějaké naše klanové výzvy. *f*
Elbe2  7/38
3H
Mysteriarchové 3H
22.2. 18:07:12
okrem iného, poprel som niekedy že nešlo aj o ňu?...
Myslím že nedostatkom konzistencie netrpim (ligu stále chcem aj keď zatiaľ iba mesiac ale sľubujem, že do března vydržím *:)* ) ani flexibility (keď to nejde podľa mojich predstáv tj ali vs ali tak nech hráme tak aby to vyhovovalo väčšine (1 ali, žiadna ali...) nakoľko chápem povedzme pinheadove zdôvodnenie a objektívne má širší záber ako to moje, čisté PvE by bol drastický rozdiel voči ostatným trojkovym ligam a trvalejšiemu otvoreniu by pridalo na legitimite...
pajarillo  6/7
NE
!!!Nas NEMnogo!!!
22.2. 16:28:13
Elbe2 : K tomu ako klameš: Od 26. ledna jsi aktivně vystupoval pro poslovskou trojku. 11. března jsem na Discord napsal, že LP tu ligu otevře. Až potom jsi přiznal, že to jde o abecedu. Objektivní časová osa.

space-saving skin decorative skin