Pozorovatel K1 - jsi přihlášen, liga K1, herní den 7

Dobýt Pražský Hrad: cílem této ligy je v sedmi zemích postavit sedm největších magických věží, poté založit kult a vyzvat ostatní vládce, aby ho podpořili. Má-li kult podporu 128 zemí, otevře se vojsku cesta na Pražský Hrad a silnější zvítězí...

Odměňování hráčů

V této lize se hraje o 50
Vítěz získá odměnu: 15
Hráči si rozdělí za země: 35

Dnešní cena za 1 zem: 0,139
Cena všech tvých zemí: 0
Vstup do hry
Komentáře k lize K1

14. 3. 2019 15:13

Skuruto-skreti kombo s hobiti konzervou na zle casy v podobe klanove aliance Legion of Doom s nazvem LoĎ odpalilo nasetrene tahy, mozna ani ne vsechny, a vyskocili 1200 bodu a 7 zemi pred konkurenci.

Ti, vcera o 2 zeme a par sto bodu napred dnes trpaskurutoskretobarbarskem meetingu urcite vymysli, jak nenechat sve jmeno Neutralove zapadnou v prach zapomeni.

Porad prilis brzo rozhodovat o nejakem osudu nekoho, tezko vymyslet, jestli se pocasi udrzi na pro vicekolove rasy prijemnych 120/60/120 a mnoh dalsich otazniku. I kdyz vyhoda v poctu jich dosazenych zemi, kol a hlavne neomezeneho prostoru k rozkvetu je na obou stranach, da se ocekavat, ze prave ti, s vicekolovymi rasami budou mit vyraznou ekonomickou vyhodu, kterou zvladnou prerust ty ostatni rasy - minimalne v poslednich magickych fazich hry.

Mame se urcite na co tesit!

13. 3. 2019 18:37

Neklanova aliance Neutralove to dneska dorovnala co do poctu hracu k domaci, klanove alianci Legion of Doom, tentokrat LoĎ.

I kdyz jim proti vice-mene sehrane parte dobrych hracu treba hodne lidi nedava nadeji, i u nich jsou schopni hraci s historii - bude to spis tedy jen otazka sehranosti.

Ted maji Neutralove o jednu zemku vic, coz samozrejme neznamena vubec nic, stejne jako 300 bodu rozdil. Mame totiz jen 2. den a hraci porad nejsou schopni ani kouzlit na ostatni.

Pisek je ale tekuty postupne pada do spodni nadoby hodin.

Zitra je posledni den po ochranou Bohu, pak uz je to kazdy proti kazdemu.

Sledujte to se mnoU!

12. 3. 2019 11:16

Mame tady dalsi iteraci me oblibene ligy, K1.

Od prvni chvilky, to nevypadalo prilis zajimave, dlouho se nikdo neprihlasil ale nakonec se nas tady seslo 11.

Hned od zacatku bez ostudy vyvesila vlajky domaci aliance z kladnu Legion of Doom - LoD - ktera dava sve opozici se 4 cleny sanci na zformovani. Na tu ale asi budeme muset chvilku pockat, protoze se zatim objevil jen sam velmistr s opatrnym nazvem neutralove, bez klanove soupatricnosti to nevypada, ze ma jiny plan nez opravdu neutralcit.

Pocasi 120/50/80 neprekvapive zlakalo agresivni bojove plemena zelenokozcu, kterych je tady v zastoupeni 4 skretu a 3 skurutu bez pochyb nejvic. Zbytek sestavy je nesouroda zmeska ocekavajici jiny vyvoj pocasi, zabavu, relax nebo proste jen otravenost z "viteznych" ras prinutila zvolit lidi trpasliky, magy a pak barbary a hobity.

Uvidime, jakych bude par nasledujicich dni. Vime totiz, ze LoD zpravidla malokdy odpusti neutralum pouhou existenci v K1, neposkytnou jim alespon na chvili zabavu v podobe dobreho boje a aspon malinkate vyzvy.

Budte zvedavy a nedockavy se mnou,

Chcete omezit logování do neklíčových lig (podobně jako klíčové)?   

Současné nastavení vychází z toho, že hráči chtějí mít klid na odehrávku a strategii. Neklíčové ligy jsou otevřené stále, aby nový hráč či veterán co si otevřel DE po 22 hodině vůbec mohl někam registrovat. Bylo by škoda o něj přijít, že?    :-)

Ale necháme vás hlasovat, jak to vidíte vy?   

 1. Nechat to jak to je (tj. neklíčové ligy bez omezení, klíčové 22:00)

  Hlasů: 54 (26%)
 2. U neklíčových zavést do 23:45 (kromě tréninkových T1 až Tx)

  Hlasů: 6 (2%)
 3. U neklíčových zavést do 23:30 (kromě tréninkových T1 až Tx)

  Hlasů: 30 (14%)
 4. U neklíčových zavést do 22:00 (kromě tréninkových T1 až Tx)

  Hlasů: 116 (56%)
Hlasovalo hráčů: 206