g < > w u d - k f e z s a*www.darkelf.cz*Dark Elf*/a 1 2 3 4 5 6 7 8
Selection of league:    
:) :! 8) | 8- 8| ) :P 8x 8O :/ :( :+ :O :X :p :d r t v q
System message
15.12. 0:03:00

Klasická liga 3C - dohraná

Ušatice a jeho odvážní Skřeti dobyli vládnoucí zemi a pokořili mocného Dark Elfa. Ušatice se stal nejmocnějším vládcem tohoto světa a ukončil tento věk! Aby jeho jméno nebylo zapomenuto, bude vytesáno na věčné časy v Síni slávy.

Liga skončila. V registraci se můžeš svým účtem přeregistrovat do jiné ligy. Nebo si počkej do zítřka, tahle liga se zrestartuje a ty se do ní můžeš znovu zaregistrovat. Přejeme ti hodně dobytých zemí!
Jookie3  15/24
3C
Smoking C:
14.12. 17:51:57
Flooper : *8)* co me jeste prekvapilo, ze m1z10 misto toho, aby uznal svoji chybu a podporil nas, tak jeste podporil opozici *:)* kdybych veril v konspiracni teorie, tak bych rekl, ze ho podplatili *:P* delam si srandu samozrejme, jen je to pro me negativ jak vysitej *8|* jj, vy byste se do toho montovat nemeli, ani ten ent, ale stalo se uz. zitra je konec a ja uz nebudu muset resit takovy ptakoviny, to me tesi nejvic *:)*
Flooper  2/24
3C
Letka Dračích jezdců
14.12. 17:48:25
Jookie3 : Archetonix : Přiznávám, že o těch štítech jsem nevěděl. Alespoň se mi vysvětlilo to, proč to Ušatici neprošlo ( udivilo mne to ). Vrhá to na celou věc jiný stín, nicméně stejně bych se jako Onyx do toho nemontoval. Nemyslím to zle, ale zkrátka správný zaklínač je vždycky neutrální a je mi líto opozice *:!* . Stalo se, šťastné zavření ;).
Jookie3  15/24
3C
Smoking C:
14.12. 14:52:43
Flooper : jj, nepritel byl v mensim poctu a i presto hral velmi dobre. jenze situace se ma tak, ze usatice dala SK 2500 a i presto neprosla, protoze m1z10 hodil stity. takze ja jsem udelal full verb ze srandy a poslal utoky, nehodil ani pozeh, no uz mel bejt konec a nakonec jsme ztratili zeme. takze si myslim, ze vse je fer, byt zkusena opozice hrala velmi dobre a vyhru by si zaslouzila *:!*
my jsme se logovali tak, ze kazdy vymyslel nekomu nejakou rasu. takze archetonix schytal hobity, ja po 7 let nehrani magy a usatice poprvy skrety a tak dal *:P*
Archetonix  18/24
3C
Smoking C:
14.12. 9:03:34
Flooper : Ono šlo i o to že neutrál dal štíty na DE - díky čemuž nebyl prokouzlen a selhal útok (kdyby to dala opozice tak mlčím, ale neutrál... který z toho nic nemůže získat?   )

Já se těším až bude konec, hobiti jsou mi hrubě nesympatičtí
Flooper  2/24
3C
Letka Dračích jezdců
14.12. 7:02:53
Onyx : Chápu tě, vleče se to už moc, leč já bych smoking nepodpořil. Akivasha je v ohromné početní nevýhodě, celý věk tahá za kratší konec a i bez soudňáku se dostali do hry a vzali konkurenci kult ( zemky ). Je mi sympatické jak bojují a já osobně bych je takhle nezaříznul. Mohl si odlognout, deky za zemky už jsou rozdělené a nechat to na nich. Ať si tu klidně bojují dalších 10 dní a přetahují se. Nadruhou stranu co já vím, třeba to Akivasha sama uvítá a bude nakonec rád za konec věku. Rozhodl si se, dle mého špatně.
Jookie3  15/24
3C
Smoking C:
14.12. 0:12:08
Onyx : dik *u* mel to udelat m1z10, ale jede na emku *:/*
Onyx  6/24
3C
13.12. 23:59:51
Ahotej, dal sem podporu kultu Usatici. Tenhle vek se strasne vlece a nikdo jinej neni blizko zakonceni ani nema dost zemek.

Doufam ze to nebere nikdo (obzvlast akivasha) jako kudlu do zad. Nechtel bych aby v tom byla naka zla krev.

Pokud s tim nekdo mate problem napiste mi a dohodnem se.

(nic sem za to nedostal, ani to nebylo dohodnuty, ciste moje rozhodnuti)

Onyx
System message
12.12. 15:33:57
Akce DE-kredity: kup si DE-kredity a dostaneš jich 2x tolik

Máš málo DE-kreditů?    Potřebuješ výcvik pro hrdinu nebo chceš koupit artefakt na aukci?    Nebo chceš dát kredity kamarádovi pod stromeček?    Pak využij tuto výjimečnou slevovou akci.


Do 25. prosince se koná velká slevová akce DE-kreditů. Pokud pošleš libovolně velkou částku na účet Dark Elfa, získáš automaticky dvojnásobek DE-kreditů!

Příklad Češi: za 200,- Kč dostaneš 20 DE-kreditů a dalších +20 zdarma navíc!
Příklad Slováci: za 8,- Euro 20 DE-kreditů a dalších +20 zdarma navíc!


Jak poslat peníze - návod

Peníze můžeš poslat mnoha způsoby. Z internetové bankovnictví, zajít do banky a vložit hotovost přímo na účet nebo vyplnit složenku na poště. Máš-li platební kartu, tak některé platební bankomaty umí posílat peníze na účet také.

Zde je číslo účtu + návod Češi
Zde je číslo účtu + návod Slováci

Zpožděné platby uznáme, důležité je datum odeslání. Díky za podporu hry. *)*
Ušatice  3/24
3C
Smoking C:
8.12. 10:50:25
Koluju za usatici
Cass

space-saving skin decorative skin